Handlová
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Naša činnosť

Aktuálne informácie o našej činnosti sledujte na našom profile KONTAKTNÉ CENTRUM HANDLOVÁ

23. 6. 2021 - ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Kontaktné centrum Handlová zorganizovalo v stredu 23.6.2021 v rámci projektu komunitné podujatie "ŽIVOTNÝ ŠTÝL", na ktorom sa diskutovalo na témy motivácia, stravovanie a riadenie času s cieľom namotivovať zamestnancov HBP, a.s. k zlepšeniu životného štýlu, k pozitívnemu mysleniu a dosiahnutiu svojich vytýčených cieľov, k efektívnemu využitiu času a k adaptovaniu sa na nové životné podmienky v súvislosti so stratou zamestnania.

Podujatie prebiehalo vo forme moderovanej diskusie, v ktorej sa predstavil ďalší odborný personál Kontaktného centra Handlová. Zamestnanci bane diskutovali s výživovou poradkyňou, špecialistkou v oblasti koučingu, odborníčkou v oblasti motivácie, psychológom a zamestnancom HBP, a.s., ktorý dokonale pozná životný štýl baníkov. Diskusnej prednášky sa zúčastnilo takmer 50 účastníkov.

IMG_20210623_092122278

29. 3. 2021

Na vrátnici HBP, a.s. v Handlovej sme umiestnili stojan s letákmi k projektu "Podpora zamestnateľnosti v regióne horná Nitra", v ktorom nájdete informácie o projekte a informácie o tom, aké BEZPLATNÉ SLUŽBY ponúkame zamestnancom bane. 

Mesto zriadilo Kontaktné centrum. 

 foto_2 foto_3

 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Mesto Handlová zriadilo Kontaktné centrum 7.27 MB pdf 11.6.2021