Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kalendár udalostí

Január 2022

Kulturácky kvíz
25. január 2022

Kulturácky kvíz

Miesto: Dom kultúry

Dom kultúry Handlová pozýva na vedomostný kvíz II. KULTURÁCKY QUÍZ V našom prvom kulturáckom kvíze si prišlo zmerať svoje sily 7 tímov. Vytvorili skvelú atmosféru a preto pokračujeme ďalej. Ak sa chcete pridať budeme veľmi radi. Ak máš chuť zmerať si svoje sily, ale hlavne vedomosti a vyhrať, stačí prísť k nám. Pravidlá: - štartovné: 2 €/ osoba - vstupenku pre seba a svoj tím zakúpiš v pokladni DK Handlová, alebo a  www.dk.handlova.sk  (vyberieš si svoj stôl) - vymysli názov svojho tímu (názov tímu nám prezradíš priamo pred kvízom) - 5 kôl po 10 otázok - prvé tri družstvá odmeníme Kvíz v režime OP. 

Zber veľko objemového odpadu
26. Január 2022 - 3. Február 2022

Zber veľko objemového odpadu

Miesto: Morovno, Horný koniec, Nová Lehota, Dolný koniec

Zber veľkoobjemového odpadu začína v roku 2022 dňom 26. januára a potrvá do 3.. februára.  Veľkokapacitné kontajnery budú rozmiestnené v mestských častiac: Morovno, Horný koniec, Nová Lehota, Dolný koniec Viac informácii nájdete na stránke mesta v sekcii Odpady - kliknite na tento odkaz. 

MBK HANDLOVÁ - BC KOMÁRNO
26. január 2022

MBK HANDLOVÁ - BC KOMÁRNO

Miesto: športová hala Handlová

Mestský basketbalový klub Handlová pozýva svojich priaznivcov na extraligový zápas proti BC Komárno, ktorý sa uskutoční v stredu 26.1.22 o 18:00h , v športovej hale Handlová. Počet divákov je obmedzený a vstup na stretnutie je povolený iba v režime očkovaní - prekonaní. Vstupné 4 Eurá.    

Február 2022

Zber veľko objemového odpadu
3. - 10. február 2022

Zber veľko objemového odpadu

Miesto: Morovnianska cesta, Okružná

Zber veľkoobjemového odpadu pokračuje na uliciach Morovnianska cesta a ulica Okružná v dňoch 3. až 10. februára 2022.  Viac informácii na stránke mesta v sekcii Odpady - kliknite na tento odkaz. 

Zber veľko objemového odpadu
10. - 17. február 2022

Zber veľko objemového odpadu

Miesto: Mostná, Prievidzská, ČSA, Mierové námestie

Zber veľkoobjemového odpadu pokračuje na uliciach:  Mostná, Prievidzská, ČSA, Mierové námestie.  Viac informácii na stránke mesta - Odpady - kliknite na tento odkaz. 

Zber veľko objemového odpadu
17. - 24. február 2022

Zber veľko objemového odpadu

Miesto: Ulica 1.mája, Lipová, Poštová, Údernícka, Dimitrovova, Parková, Ružová, Krátka, Pstruhárska

Zber veľkoobjemového odpadu pokračuje vo februári od 17. do 24. 2. na týchto ulicicach: Ulica 1.mája, Lipová, Poštová, Údernícka, Dimitrovova, Parková, Ružová, Krátka, Pstruhárska Viac informácii nájdete na stránke mesta - Odpady - kliknite na tento odkaz. 

Zber veľko objemového odpadu
24. Február 2022 - 3. Marec 2022

Zber veľko objemového odpadu

Miesto: 29. augusta od ZUŠ smerom k Detskému domovu, F. Nádaždyho, Cintorínska, Školská, Duklianska, Kremnická, J. Kráľa, Ľ. Štúra, Mládežnícka, Pionierov, Gagarinova, Jilemnického, Hurbanova, Kunešovská, Sadová

Veľkokapacitné kontajnery jarného zberu veľkoobjemového odpadu budú rozmiestnené na týchto uliciach: 29. augusta od ZUŠ smerom k Detskému domovu, F. Nádaždyho, Cintorínska, Školská, Duklianska, Kremnická, J. Kráľa, Ľ. Štúra, Mládežnícka, Pionierov, Gagarinova, Jilemnického, Hurbanova, Kunešovská, Sadová Viac informácii nájdete na stránke mesta - v sekcii Odpady - kliknite na tento odkaz.

Marec 2022

Zber veľko objemového odpadu
3. - 10. marec 2022

Zber veľko objemového odpadu

Miesto: 29. augusta od Hutiry smerom k Námestiu baníkov, Partizánska, Pekárska, Mlynská, Potočná, SNP, Železničiarska

Predposledný zber v jarnom období v meste Handlová bude prebiehať od 3. - 10. marca na týchto uliciach  29. augusta od Hutiry smerom k Námestiu baníkov, Partizánska, Pekárska, Mlynská, Potočná, SNP, Železničiarska Viac informácii nájdete na stránke mesta - Odpady - kliknite na tento odkaz.

Zber veľko objemového odpadu
10. - 17. marec 2022

Zber veľko objemového odpadu

Miesto: Švermova, Športová, Kvetná, Vladovej, Savina, Krššákovej, Štefánika, Ligetská, Jánošíkova, Robotnícka, Kpt. Nálepku, Brigádnická, Hečkova, Novomestského, Hviezdoslavova, Odbojárov, Olbrachta, Bellu, Hlboká, Liptovská, Náhradné pole.

Posledný jarný zber VOO bude prebiehať od 10. - 17. marca na týchto uliciach: Švermova, Športová, Kvetná, Vladovej, Savina, Krššákovej, Štefánika, Ligetská, Jánošíkova, Robotnícka, Kpt. Nálepku, Brigádnická, Hečková, Novomestského, Hviezdoslavova, Odbojárov, Olbrachta, Bellu, Hlboká, Liptovská, Náhradné pole. Viac informácii nájdete na stráne mesta  - Odpady - kliknite na tento odkaz.

Máj 2022

Horúca sprcha
13. máj 2022

Horúca sprcha

HORÚCA SPRCHA skvelá komédia DK Handlová 29. november o 18.00 h vstupné: 17 €  dĺžka: 150 min s prestávkou hrajú: Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič. „Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“ On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí... Zakúpené i rezervované vstupenky zostávajú v platnosti. Vstupenky rezervované cez internet si vyzdvihnite najneskôr v piatok 2. októbra 2020. Po tomto termíne budú automaticky uvoľnené do predaja.