Handlová
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Kalendár udalostí

Október 2020

Pamiatka zosnulých-pietny akt
30. október 2020

Pamiatka zosnulých-pietny akt

Všetky podujatia v Handlovej sú predbežne do konca augusta zrušené.

November 2020

Kvapka krvi - ZRUŠENÉ
2. november 2020

Kvapka krvi - ZRUŠENÉ

Miesto: Podnikateľský inkubátor

Z dôvodu zvýšeného rizika šírenia ochorenia COVID-19 je pravidelné darovanie krvi v Inkubátore ZRUŠENÉ!

6. roč. „Memoriál K. Matiaška“ - ZRUŠENÉ
7. november 2020

6. roč. „Memoriál K. Matiaška“ - ZRUŠENÉ

Týždeň vzdelávania
16. - 20. november 2020

Týždeň vzdelávania

Týždeň vzdelávania - 16. - 20. november 2020 Toto podujatie je nateraz zrušené z dôvodu mimoriadnej situácie. O zmene budeme informovať. 

Handlovské katarínske dni
27. - 28. november 2020

Handlovské katarínske dni

December 2020

Mikuláš na Nám. Baníkov, CVČ Relax, Nová Lehota a Morovno
6. december 2020

Mikuláš na Nám. Baníkov, CVČ Relax, Nová Lehota a Morovno

Živý Betlehem
9. december 2020

Živý Betlehem

Handlovská kapustnica
12. december 2020

Handlovská kapustnica

Beh Handlovská kapustnica
12. december 2020

Beh Handlovská kapustnica

Nočný Silvester na Námestí
31. december 2020

Nočný Silvester na Námestí

Január 2021

Cigánski diabli
27. január 2021

Cigánski diabli

Miesto: DK Handlová

DK Handlová pozýva na koncert spojený s krstom CD - CIGÁNSKI DIABLI DK Handlová streda, 27. január 2021 o 18.00 vstupné: 13 € Cigánski Diabli prinášajú originálne nové virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s nesmiernou dávkou temperamentu. Hudobný svet obohacujú nielen vlastnými hudobnými projektmi, ale i projektmi ktoré vytvorili pre symfonické a komorné orchestre a taktiež pre množstvo iných skvelých umelcov, s ktorými spolupracujú. Celou myšlienkou koncertu spojeného s krstom nového CD Kone je, že nie len veľké svetové metropoly v ktorých prednedávnom vystupovali ako New York, New Jersey, Boston, Helsinki, Viedeň, Šanghaj, Geneva..., si zaslúžia byť súčasťou prezentácie nového CD. Zaslúžia si to aj mestá, mestečká a obce na Slovensku. Vstupenky rezervované cez web si vyzdvihnite v pokladni DK Handlová, najneskôr v piatok, 16. októbra 2020. Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky automaticky vrátené do predaja. vstupenky:  http://www.dk.handlova.sk/event/375198/ciganski-diabli-nahradny-termin

Máj 2021

Horúca sprcha
6. máj 2021

Horúca sprcha

Miesto: Dom kultúry Handlová

HORÚCA SPRCHA skvelá komédia DK Handlová nedeľa, 2. mája 2021 o 18.00 h vstupné: 17 €  dĺžka: 150 min s prestávkou hrajú: Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič. „Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“ On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí... Zakúpené i rezervované vstupenky zostávajú v platnosti. Vstupenky rezervované cez internet si vyzdvihnite najneskôr v piatok 2. októbra 2020. Po tomto termíne budú automaticky uvoľnené do predaja.


Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.