Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zaži Handlovú

Súťažte so Zaži Handlovú 2023 – Cez kopce až ku hviezdam do 12.5.2023 

SÚŤÁŽ JE UKONČENÁ

Vylosujeme troch výhercov, ktorí získajú: bezplatné štartovné do výzvy; obed v jednej z handlovských reštaurácií v hodnote do 20 €; bohato ilustrovanú monografiu mesta Handlová 1.  Ako vyhrať so Zaži Handlovú :

  1. daj "páči sa mi to" na facebookovú stránku Zaži Handlovú
  2. označ do komentára 2 ľudí, s ktorými budeš výzvu plniť (samozrejme môžeš pridať koľko len chceš komentárov, ale vždy treba označiť iných ľudí!)
  3. zazdieľaj tento post na svojej story (príbehu) na 24 hodín a označ nás (ak máš súkromnú účet, pošli nám screenshot príbehu do správy).

Súťaž trvá do 12.05.2023. Vyhodnotenie súťaže sa bude konať po skončení súťaže v priebehu 2-3 dní. POZOR:: DO SÚŤAŽE SA MÔŽETE ZAPOJIŤ AJ NA NAŠEJ INSTAGRAMOVEJ STRÁNKE. (a tak zvýšiť svoju šancu na výhru) #zazihandlovu #mestohandlova #idemplnitvyzvu #prijmivyzvu.

Zaži Handlovú 2023 - Cez kopce až ku hviezdam

„Zaži Handlovú“ je výzva na spoznávanie handlovskej kultúry, histórie a prírody interaktívnym spôsobom. Víziou výzvy je zviditeľnenie mesta ako destinácie cestovného ruchu. Cieľom je zvýšenie návštevnosti kultúrnych a prírodných miest mesta Handlová, ako i nárast záujmu o domácu turistiku, v rámci regiónov a Slovenska. Výzva predstavuje vybraté miesta v Handlovej a okolí, ktoré majú účastníci navštíviť záživnou a pútavou formou, obohacujúcou o reálne informácie o vzniku Handlovej.

Štyri kroky výzvy Zaži Handlovú 2023:

  1. Registruj sa do 30. 5. 2023
  2. Uhraď štartovné 10 eur (deti do 6 rokov bez štartovného) do 30. 5. 2023.
  3. Vyzdvihni si štartovací balíček alebo si ho nechaj doručiť za poplatok 5€
  4. Napĺňaj výzvu od 16. júna do 3. septembra 2023

1. Registruj sa

Výzva je pre všetkých, ktorí chcú odhaliť chronologicky za sebou postupujúce indície a prejsť niekoľko kilometrov. Začiatok výzvy je 25. apríl 2023 a zaregistrovať sa je možné do 30. mája 2023. Odkaz na registračný formulár Zaži Handlovú 2023 nájdete po kliknutí sem.

2. Úhrada štartovného

Po skončení registrácií do výzvy účastníci obdržia štartovací balíček, ktorý okrem trička s logom výzvy, potrebným na dokumentáciu navštívených miest, bude obsahovať  úvodnú brožúru s pravidlami výzvy, uvedie účastníkov do deja a predstaví miesto, ktoré majú navštíviť  ako prvé a kde nájdu indíciu na ďalšie miesto.

Štartovné: deti od 0 do 6 rokov  - 0 Eur, od 7 rokov vyššie  - 10 Eur.

Štartovné je potrebné uhradiť do 30.5.2023 nasledovne:

  • Osobne v pokladni Domu kultúry mesta Handlová
  • Bezhotovostne:  Bankové spojenie: PRIMA banka, č. ú. 9062375001/5600, IBAN je SK62 5600 0000 0090 6237 5001 BIC kód banky KOMASK2X, Variabilný symbol 08032022,  názov príjemcu: Zaži Handlovú, Konštantný symbol 0308, správa pre príjemcu Meno a Priezvisko účastníka.

3.Štartovací balíček

Štartovací balíček bude možné doručiť poštou za poplatok 5 eur alebo si ho budú môcť účastníci vyzdvihnúť osobne v Dome kultúry mesta Handlová zdarma, o čom budú informovaní na kontaktoch, ktoré vyplnia v registračnom formulári.

4. Napĺňanie výziev

Účastníci budú plniť výzvu v termíne od 16. júna do 3. septembra 2023.

Hľadanie indícií preverí kreativitu účastníkov (rôzne úlohy, šifry), niektoré indície budú formou QR kódov, odkazujúcich na webové  sídlo mesta, niektoré ukryté v priestore. Po absolvovaní  všetkých miest účastníci získajú medailu a budú zapojení do losovania o ceny od organizátorov a sponzorov.

Výzva „Zaži Handlovú“ je dynamickým projektom, ktorý predpokladá postupné vyhlasovanie výziev na viacročné obdobie s premenlivými témami, ktoré súvisia s mestom, jeho históriu, prírodnými krásami a možnosťami turistiky. Tohtoročná výzva sa bude niesť v duchu spoznávania histórie, s podnadpisom „Po stopách našich predkov...“.  Ukáže účastníkom priebeh udalostí viažucich sa k vzniku Handlovej. Účastníci postupujú na jednotlivé miesta chronologicky a poznajú vždy len jedno miesto, ktoré majú aktuálne navštíviť, nie je možné „preskakovať“. Účastníci majú spolu prejsť 10 vybraných miest. Indície dostanú formou elektronickej pohľadnice s "to do listom

5. Chcem byť sponzorom alebo mám otázku

Výzva predpokladá spoluprácu s viacerými subjektmi na území mesta ako aj sponzormi, ktorých predstavia organizátori ako partnerov projektu. Kontakt pre sponzorov projektu a prípadné otázky účastníkov Zaži Handlovú 2022 - Po stopách našich predkov, Mestský úrad Handlová email: zazihandlovu@handlova.sk alebo  na tel: +421 908 342 616.

Výzvu „Zaži Handlovú“ organizuje mesto Handlová v spolupráci s Komisiou kultúry a cestovného ruchu Mestského zastupiteľstva mesta Handlová a EarthAngel. Autor loga: akad. architekt Rastislav Nemec. 

Poďte zažiť Handlovú!

logo_zaži_handlovú

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
STATUT VYZVY ZAZI HANDLOVU 2023 Veľkosť: 239 kB Formát: pdf Dátum: 27.4.2023