Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Návrh VZN

SÚBOR
Dátum: 10.05.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 489
1 min. čítania
Návrh VZN

o zriadení Rady seniorov a zdravotne znevýhodnených občanov mesta Handlová

Mesto Handlová zverejňuje Návrh Všeobecne záväzného nariadenia mesta Handlová o zriadení Rady seniorov a zdravotne znevýhodnených občanov mesta Handlová spoločne s neoddeliteľnou prílohou, Štatútom Rady seniorov a zdravotne znevýhodnených občanov mesta Handlová, ktoré budú predmetom rokovania MsZ mesta Handlová dňa 25. 05. 2023.

Svoje pripomienky k návrhu môžu uplatniť fyzické a právnické osoby najneskôr do 19. mája 2023 v písomnej forme, elektronicky alebo ústne do zápisnice na Mestskom úrade Námestie baníkov 7, Handlová.  Pripomienkou možno v určenej lehote navrhnúť nový text alebo odporučiť úpravu textu, a to doplnenie, zmenu, vypustenie alebo spresnenie pôvodného textu. Z pripomienky musí byť zrejmé, kto ju predkladá.  

Kontakt pre podávanie pripomienok: Mestský úrad, Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová, e-mail: pravne@handlova.sk

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Vseobecne_zavazne_nariadenie_mesta_Handlova_o_zriadeni_Rady_seniorov_a_zdravotne_znevyhodnenych_obcanov_mesta_Handlova Veľkosť: 281 kB Formát: pdf Dátum: 10.5.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.