Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Konanie o dodatočnom povolení stavebných úprav

MAPA SÚBOR
Dátum: 08.12.2021
Počet videní: 494
Konanie o dodatočnom povolení stavebných úprav

Upustenie od ústneho pojednávania a miestneho šetrenia.

Žiadateľka Kvetoslava Horniaková z ul. 29. augusta 30/17, podala 26. 11. 2021, na stavebnom úrade žiadosť o vydanie dodatočného povolenia zmeny stavby: "Stavebná úprava podschodiskového priestoru", v bytovom dome súpisné číslo 80, vchod číslo 28, na pozemku parcelné číslo reg. C KN 504, v katastrálnom území Handlová. Predmetom dodatočného povolenia zmeny stavby je stavebná úprava spoločných priestorov vo vchode č.28 – vytvorenie priestoru pre skladovanie a odkladanie.

Mesto Handlová oznamuje začatie konania a súčasne upúšťa od ústneho pojednávania a miestneho šetrenia, nakoľko sú stavebnému úradu dobre známe pomery staveniska a žiadosť poskytuje dostatočný podklad pre posúdenie navrhovanej stavby.

Súčasne stavebný úrad určuje lehotu účastníkom konania k podaniu námietok do 14 pracovných dní odo dňa doručenia tohto oznámenia.

Do podkladov rozhodnutia je možné nahliadnuť na stavebnom úrade: Mestský úrad Handlová, Námestie baníkov č. 7, číslo dverí 10, (predovšetkým v dni pondelok a streda, 8,00 - 15,00 hod., piatok 7,00 - 13,00 hod.

Účastníci konania môžu svoje námietky ku žiadosti uplatniť najneskôr v stanovenej lehote, v opačnom prípade nebudú vzaté do úvahy.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Handlová - SP oznámenie dod. st. konania Horniaková Veľkosť: 170.1 kB Formát: pdf Dátum: 8.12.2021

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.