Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Prečítajte si oznamy o školských zariadeniach v Handlovej, ktoré sú z dôvodu nárastu chrípkových ochorení v Handlovej uzavreté. Oznam je pravidelne aktualizovaný. Vytlačiť
 

V piatok 9.2.2018 nahlásila uzavretie školy z dôvodu nárastu chrípkových ochorení posledná z troch základných škôl v meste. Chrípkové prázdniny majú v Handlovej na Základnej škole Mierové námestie, Školská aj Morovnianska cesta s nástupom žiakov na vyučovanie po jarných prázdninách, t.j. 26.2.2018.

Zároveň oznamujeme, že bude prerušená aj prevádzka ŠKD a školských jedální. Všetci stravníci budú zo stravy hromadne odhlásení. Rušia sa aj všetky termíny školských akcií.

Centrum voľného času  Handlová ruší plánované podujatia  a krúžkovú činnosť

Centrum voľného času na budúci týždeň pripravilo viaceré podujatia pre deti, ktoré z dôvodu nárastu chrípkových ochorení musí zrušiť. Nebude sa konať 15. 2. 2018 Valentínska párty a 16.2.2018  h Detský karneval. Nebude pokračovať ani krúžková činnosť. Program Centra voľného času v Handlovej bude pokračovať aktivitami počas Jarných prázdnin v Centre voľného času  v termíne od 19 až 23. 2.2018 v čase od 8.00 do 14.00 h. V tomto týždni plánuje CVČ realizovať aj zrušené podujatia.

Základná umelecká škola oznamuje svojim žiakom, že vyučovanie prebieha podľa platného rozvrhu vo všetkých odboroch. Valentínsky koncert, ktorý sa mal konať 13. februára 2018 bude presunutý na náhradný termín.

Materská škola v Handlovej a jej elokované pracoviská zaznamenali tiež úbytok detí, či už z dôvodu nárastu chrípkových ochorení alebo iných dôvodov, ale zatiaľ ostávajú v prevádzke. Počas jarných prázdnin (19.-23.2.2018) bude, tak ako po iné roky, v prevádzke jedno elokované pracovisko, a to na Morovnianskom sídlisku.

Školy mimo zriaďovateľskje pôsobnosti mesta

V meste Handlová pokračuje prerušenie vyučovania na Špeciálnej základnej škole. Do škôl sa vrátia deti po jarných prázdninách, t.j v pondelok 26. februára 2018.

V Strednej odbornej škole v Hadlovej pokračujú chrípkové prázdniny do 16.2.2018. (pôvodne boli vyhlásené do 9.2.2018).  Vyučovanie začne po jarných prázdninách.

V Gymnáziu I. Bellu vyhlásili chrípokvé prázdniny od 13.2.2018 s nástupom do školy po jarných prázdninách.

Mesto Handlová praje deťom skoré uzdravenie.


 
 

dnes je: 22.2.2019

meniny má: Etela

webygroup

English version
Úvodná stránka