Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Pozývame divákov na mládežnícky futbal. Je tu U/11 - P. J. Servis Football Tournament 2018Vytlačiť
 

logo young talentIlustračné foto

Je tu nová sezóna futbalu na Slovensku, ročník 2018/19 a občianské združenie Young talents pripravuje v auguste futbalový turnaj prípraviek kategórie U/11 (roč. 2008 a ml.). 

Turnaj pod názvom "P. J. Servis Football Tournament 2018" sa uskutoční v sobotu 18.8.2018  od 9.00 h na futbalovom štadióne v Handlovej. Turnaj evidujeme ako 7.ročník, na ktorý pozývame mužstvá zo Slovenska.

Dvanásť družstiev bude rozdelených do dvoch skupín a podľa umiestnenia budú bojovať o víťazný pohár turnaja. Víťazstvo zo 6.-tého ročníka obhajujú chlapci zo Spartaka Trnava. Druhú priečku obsadilo Tempo Partizánske a tretí skončili mládežníci zo susedného Česka - FK Hodonín.

Prihlasené mužstvá:  FK Inter Bratislava, ŠK Slovan Bratislava, SDM Domino Bratislava, FK Baník Prievidza, FK Dúbravka Bratislava, FK Tempo Partizánske, MŠK Púchov, ŠTK 1914 Šamorín, ŠK Svätý Jur a domáci MFK Baník.

Pozývame všetkých priaznivcov mládežnického futbalu, určite uvidíme tuhé boje naších mladých talentov.

Turnaj organizuje o.z. Young Talents ,Okružná 1881, Handlová v spolupráci s MFK Baník Handlová, ktorý poskytol k realizácii podujatia hracie plochy a kabíny štadióna.


 
 

dnes je: 23.3.2019

meniny má: Adrián

webygroup

English version
Úvodná stránka