Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
mesto Handlová
 
 

Môže vás navštíviť zamestnanec Štatistického úradu SR. Zisťovanie o používaní palív v domácnostiach. 1. 7 - 31. 8. 2017Vytlačiť
 

  • LOGO štatistický úrad SRSlovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Zisťovania o používaní palív v domácnostiach (ŽP). Jeho účelom je získať informácie o individuálnom vykurovaní rodinných domov. Výsledky štatistického zisťovania sa využijú pre účely emisnej inventúry, pre zlepšenie energetickej bilancie a v neposlednom rade na to, aby Slovensko vedelo v budúcnosti plniť požiadavky na vysokú kvalitu ovzdušia a európske a medzinárodné záväzky zníženia národných emisií. Na Slovensku bolo do tohto jednorazového zisťovania pre rok 2017 vybraných takmer 270 obcí, medzi nimi aj Vaše mesto. Do zisťovania je zaradených cca 2 100 domácností. 
  • Zisťovanie sa uskutoční od 1. júla do 31. augusta 2017.
  • V tomto období vybrané domácnosti vo Vašom meste navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach služobným preukazom.
  • Všetky informácie a názory, ktoré nám v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Ochranu dôverných údajov upravuje zákon č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike.
  • Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠÚ SR na adrese www.susr.sk alebo telefonicky na t. č. 032/ 7460 292  – Ing. Zuzana Kolárovcová.

Ing. Zlata Jakubovie, CSc., generálna riaditeľka sekcie,Štatistický úrad SR v Banskej Bystrici


 
 

dnes je: 22.11.2017

meniny má: Cecília

webygroup

English version
Úvodná stránka