Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
mesto Handlová
 
 

Môže vás navštíviť zamestnanec Štatistického úradu SR. Zisťovanie o štruktúre, výške a vývoji príjmov fyzických osôb v rôznych typoch domácností.Vytlačiť
 

LOGO štatistický úrad SR

 

 

 

 

  • Slovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Zisťovania informácií o štruktúre, výške a vývoji príjmov fyzických osôb v rôznych typoch domácností. Výsledky štatistického zisťovania sa využijú na zabezpečenie potrieb informačného systému Štatistického úradu SR, ministerstiev a štátnych inštitúcií, osobitne na poskytovanie údajov na účely posudzovania úprav súm životného minima. Na Slovensku bolo do tohto zisťovania pre rok 2018 vybraných takmer 150 obcí, medzi nimi aj naše mesto. Do zisťovania je zaradených viac ako 2 090 domácností. 
  • Zisťovanie sa uskutoční od 1. februára do 31. apríla 2018.
  • V tomto období vybrané domácnosti v meste navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach služobným preukazom.
  • Všetky informácie a názory, ktoré nám v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Ochranu dôverných údajov upravuje zákon č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike.
  • Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠÚ SR na adrese www.susr.sk alebo telefonicky na t. č.     032/7460 292  – Ing. Zuzana Kolárovcová.

Ing. Zlata Jakubovie, CSc., generálna riaditeľka sekcie,Štatistický úrad SR v Banskej Bystrici


 
 

dnes je: 17.2.2018

meniny má: Miloslava

webygroup

English version
Úvodná stránka