Dátum: 15.04.2023
Počet videní: 1437
2 min. čítania

V stredu chlapci vrátili Bojničanom požičané.

V stredu 12. apríla odohrala po zimnej prestávke mladšia prípravka MFK Baník Handlová prvý majstrovský zápas na domácej pôde s výkopom o 16:30 hod proti FK Bojnice v zostave Šuník, Hutira, Križan, Lenhart, Mikula, Uríček, Važan, Engerer, Štingl, Solčáni, Kellerík, Kecera, Vajda, Bahno.

Vďaka možnosti trénovať počas zimnej prestávky v športovej hale je tím pripravený na jarnú časť sezóny a odzrkadľuje sa to aj na ihrisku. Chlapci proti súperovi dominovali a vrátili mu tak prehru 12:9 z jesene v pomere 14:7. Do streleckej listiny MFK sa zapisali: 3x Važan, 2x Kecera, 2x Bahno, 2x Vajda, 2x Štingl, Uríček, Mikula, Engerer. Tréneri MFK Masaryk, Kotras, M. Šuník.

Všetkých priaznivcom nášho „baníka“ pozývame na majstrovské zápasy detí, dorastu a mužov. V 21. kole VII. Ligy, v sobotu 15. apríla o 16:00 hod. privítame na domácom ihrisku v Handlovej futbalistov z MTJ Pravenec. Veríme že si nájdete cestu na futbalový štadión a prídete podporiť našich futbalistov.