Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Súťaž o najkrajšiu predzáhradku sa blíži do finále

Dátum: 04.07.2024
Autor: Eva Poláková
Počet videní: 508
5 min. čítania
Súťaž o najkrajšiu predzáhradku sa blíži do finále

Zapojiť sa môžete do 9. júla 2024.

Handlovčania sa stále viac venujú priestorom pred svojimi obytnými domami. Tie potešia nielen oči okoloidúcich, ale hlavne tých, ktorí v domoch bývajú. Mesto Handlová si váži prácu týchto Handlovčaniek a Handlovčanov a preto už po piatykrát vyhlasuje súťaž o najkrajšie predzáhradky, kde o cenách rozhodnú obyvatelia, primátorka mesta a záhradníci.

Fotografie predzáhradiek  posielajte vy alebo vaši blízky, či známi do 9. júla 2024 do polnoci na email: predzahradka@handlova.sk., predmet správy Predzáhradka a do tela emailu napíšte svoje meno, priezvisko, telefonický kontakt a ulicu, kde sa predzáhradka nachádza. Maximálny rozmer jednej fotografie je 5 MB.

Fotografie zverejníme na FB mesta Handlová @MestoHandlova a verejnosť za ne bude môcť hlasovať od 10. do 12. júla 2024. Takže ak pošlete fotografiu, nezabudnite svojim známym tiež povedať, aby dali fotke vašej predzáhradky páčik.

Vyhodnotenie sa bude konať  17. júla 2024.  

Propozície súťaže „Najkrajšia handlovská predzáhradka 2024“

Súťaž  „Najkrajšia handlovská predzáhradka 2024“ (ďalej len „súťaž“)  je realizovaná mestom Handlová a skladá sa zo zaslania fotografie, následného zberu páčikov na oficiálnej stránke FB @Mesto Handlová a hodnotení handlovskými záhradníkmi a primátorkou mesta.

1. Zasielanie fotografií na e-mail predzahradka@handlova.sk v období od 21. 6. 2024 do 9. 7. 2024 

2. Zbieranie "páči sa mi" na FB Mesto Handlová od 10. 7. 2024 do 12. 7. 2024

3. Vyhodnotenie súťaže  sa bude konať verejne v stredu 17. 7. 2024, kde budú výhercovia pozvaní. 

Podmienky súťaže

Podmienkou zaradenia do súťaže je, že účastník v čase trvania súťaže pošle fotografiu na adresu predzahradka@handlova.sk 

Súťažný príspevok súťaží pod menom jednotlivca, alebo organizácie. Do súťaže nebudú zaradené príspevky nesúvisiace s témou a s násilným alebo inak nevhodným obsahom.

Víťazné fotografie budú spolu s menami súťažiacich zverejnené na webovom sídle mesta Handlová www.handlova.sk, môžu byť použité ako Cover photo na facebookovej stránke mesta https://www.facebook.com/MestoHandlova a budú uverejnené s menami súťažiacich v mestskom trojtýždenníku Handlovský hlas.

Hlasovanie

Hlasovanie verejnosti bude prebiehať v období od 10. 7. 2024 do 12. 7. 2024 do 12.00 h, pridávaním „páči sa mi“ k súťažným fotografiám v komentároch pod vyhlásením súťaže. Jeden z víťazných príspevkov bude ten, ktorý získa najviac „páči sa mi“.

Druhou ocenenou bude predzáhradka, ktorú vyberú zo zaslaných fotografií handlovskí záhradníci.

Treťou ocenenou predzáhradkou bude výber primátorky mesta.

Výhry

Cena za najvyšší počet „páči sa mi“ na sociánej sieti FB @MestoHandlva:

Publikácie Magický Vtáčnik a Posledný zhasne – spomienky handlovských baníkov a drobné propagačné predmety mesta Handlová

Cena záhradníkov:

Drobné záhradnícke náradie, prípadne sadenice dopestované našimi záhradníkmi

Cena primátorky:

Publikácie Magický Vtáčnik a Posledný zhasne – spomienky handlovských baníkov, drobné propagačné predmety mesta Handlová a darček primátorky mesta

Súhlas so spracovaním osobných údajov nájdete v propozíciách. Viac o ochrane osobných údajov nájdete na tomto odkaze na našej stránke

Ako sme vyhodnotili súťaž minulý rok si pozrite v našej aktualite na tomto odkaze.