Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestské noviny Handlovský hlas nájdete na 12tich odberných miestach

GALÉRIA
Dátum: 24.05.2024
Autor: Eva Poláková
Počet videní: 459
3 min. čítania
Mestské noviny Handlovský hlas nájdete na 12tich odberných miestach

Ďakujeme ľuďom na distribučných miestach jediných mestských novín

Handlovský hlas je periodikum mesta, ktoré každé tri týždne pre vás pripravujeme s množstvom informácií z diania nielen v handlovskej samospráve, ale i kultúre, športe či školstve. Ešte horúce výtlačky z tlačiarne rozvážame na 12 dohodnutých odberných stanovíšť. Obyvatelia si tak  môžu popri svojich nákupoch vziať výtlačok z označeného miesta. Ďakujeme handlovskej sieti potravín Coop Jednota a ich štyrom predajniam, potravinám v Ligete, v mestských častiach Morovno a  Nová Lehota a ich milým paniam predavačkám, ktoré radi upozornia aj na práve dodané čerstvé handlovské novinky a pribalia ich k nákupu. Pohostinstvo pod brezami je miestom, kde si aj Hornokončania môžu vyzdvihnúť Handlovský hlas  a predavačky v stánkoch PNS v centre mesta a na sídlisku od spoločnosti Bresman  okrem zakúpenia svojich bežne ponúkaných periodík pridávajú aj to naše.  Distribučné miesta sú mestu poskytované bezplatne, čo si veľmi vážime.

Redakčne noviny pripravujeme na Mestskom úrade v Handlovej, preto  odberné miesto nájdete v čase vydania aktuálneho čísla aj v stojane pred vchodom na náš úrad.

Handlovský hlas vychádza už šiesty  rok, v roku 2024 v náklade 3700 ks ako trojtýždenník, v obvyklom rozsahu 8 strán. Keď sa však veľmi rozpíšeme alebo nás upozorníte na témy, o ktorých si chcete prečítať, pripravíme rozšírené 12 stranové vydanie. Ďakujeme priazni našim čitateľom, tým po informáciách hladným obyvateľom, ktorí majú v obľube klasický novinový papier a naše spravodajstvo čítajú z tlačenej verzie. Tí, ktorí uprednostňujú modernejšiu podobu, si Handlovský hlas môžu kedykoľvek prečítať z archívu na webe mesta Handlová na podstránke Aktuality.

Za pomoc s distribúciou novín sme vďační, ak aj vy chcete poskytnúť návštevníkom vašich prevádzok aktuálne vydanie Handlovského hlasu, neváhajte nás kontaktovať na adrese handlovsky.hlas@handlova.sk alebo telefonicky na 046/519 25 36 alebo 39.

Tím redakcie Handlovského hlasu