Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Aktualizácia: Na Mierovom námestí pribudlo 14 parkovacích miest

VIDEO
Dátum: 09.05.2024
Autor: Vanda Matiašková
Počet videní: 1141
2 min. čítania
Aktualizácia: Na Mierovom námestí pribudlo 14 parkovacích miest

Nové parkovacie miesta vytvorilo zjednosmernenie ďalšej ulice

Aktualizácia 17.5.2024

Práce na označení nových parkovacích miest na Mierovom námestí sú dokončené. Celkové náklady na vytvorenie značenia sú vo výške 1820€. Projekt na dopravné značenie bol schválený Dopravným inšpektorátom mesta Prievidza. 

Cesta je zjednosmernená od zelenej plochy na Mierovom námestí k základnej škole. Vodorovné dopravné značenie sa nachádza po oboch stranách a určuje priestor pre parkovanie vozidiel. Rovnako sú vyznačené aj miesta, na ktorých je parkovanie zakázané z dôvodu umožnenia vjazdu a státia záchranným zložkám. 

 

9.5.2024

web_foto_(2)_1

Mesto Handlová informuje najmä motoristickú verejnosť, že zajtra, 10. mája 2024 je naplánované vykonávanie značenia parkovacích miest na Mierovom námestí.

Žiadame vodičov o rešpektovanie dočasného dopravného značenia a neparkovanie vozidiel na označenom mieste.

Na základe projektu sa zjednosmerní ďalšia časť ulice na Mierovom námestí od železiarstva po základnú školu. Chodník po ľavej strane bol nevyužívaný a bude použitý na vytvorenie nových parkovacích miest, kde budú vozidlá parkovať pozdĺžne. S dodržaním šírkových pomerov na tejto komunikácii bude vozidlám umožnené parkovanie po oboch stranách. 

O projekte parkovacích miest, mesto informovalo aj v aktualite dňa 17. apríla 2024 s názvom Havarijný stav komunikácií na Mierovom námestí

 

Video