Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pripomíname špeciálnu májovú rubriku pre osamelých v Handlovskom hlase

Dátum: 04.04.2024
Autor: Mgr Eva Poláková
Počet videní: 672
2 min. čítania
Pripomíname špeciálnu májovú rubriku pre osamelých v Handlovskom hlase

Do májového vydania Handlovského hlasu pripravujeme samostatnú rubriku venovanú osamelým Handlovčanom

Vo februári sme vás v mestskom periodiku Handlovský hlas prvýkrát informovali, že redakcia pripravuje na máj samostatnú rubriku venovanú osamelým Handlovčankám a Handlovčanom, ktorí sa chcú zoznámiť. Svoje námety zasielajte do redakcie na email: handlovsky.hlas@handlova.sk do 23.apríla 2024, do predmetu správy vpíšte Májová rubrika. 

Rozsahovo by nemal byť Váš zoznamovací inzerát dlhší ako je ten, ktorý vidíte nižšie a o ktorého zverejnenie bola redakcia požiadaná.

"Hľadám spriaznenú dušu. V máji budem mať 64 rokov a hľadám si kamarátku na stretnutia vo veku 40-49 rokov. Čas by sme trávili spoločnými prechádzkami po meste alebo parku, posedením v kaviarni. Mala by byť zodpovedná a poriadkumilovná, nevadí mi fajčiarka. Moje záľuby sú čítanie beletrie, písanie poézie, záujem o spoločenské dianie a hudbu, mám rád kvety, hlavne orchidey. Z mojich vlastností si cením spoľahlivosť, fenomenálnu pamäť, obetavosť a fantáziu Ozvite sa na email: veronika.caganova@handlova.sk a správa bude dotyčnému pánovi odovzdaná. 
 
Redakcia má právo výberu a posúdenia vhodnosti obsahu jednotlivých príspevkov.