Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pripravujeme nové podujatie - hľadáme kuchárov

SÚBOR
Dátum: 11.03.2024
Autor: Eva Poláková
Počet videní: 1406
2 min. čítania
Pripravujeme nové podujatie - hľadáme kuchárov

Prihláste váš tím na nové benefičné gastro podujatie VARENICA 

Na mestskom úrade sme zaznamenali mnoho pozitívnych reakcií na nápad uskutočniť ďalší „gastro zážitok“ na námestí v Handlovej v štýle predvianočnej benefičnej Handlovskej kapustnice. Mesto Handlová v spolupráci s Domom kultúry mesta Handlová spúšťa výzvu pre kuchárske tímy, ktoré by mali záujem variť dobroty a výťažok venovať na dobročinné účely.
Podujatie sa bude konať v prípade, ak sa nahlási aspoň 10 kuchárskych tímov. Na základe záujmu bude rozhodnuté, či sa podujatie s názvom VARENICA 2024 bude môcť uskutočniť v predbežne plánovanom termíne 4. mája 2024 na Námestí baníkov. Svoj záujem zúčastniť sa, názov tímu ako aj názov špeciality, ktorú pripravíte podľa ľubovôle nahláste na email riaditeľa Domu kultúry mesta Handlová: cukan77@gmail.com  do 15. marca.

Predmet správy: Handlovská varenica 2024 a v tele mailu uveďte názov družstva a dobroty, ktorú budete pripravovať (napríklad: Janko Hraško tím, hrachová polievka), meno a tel. kontakt na hlavného kuchára. Kuchár musí byť držiteľom zdravotného preukazu.
Podujatie bude mať benefičný charakter a kam poputuje výťažok, vás budeme informovať.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Varenica 2024 Veľkosť: 150.7 kB Formát: pdf Dátum: 11.3.2024