Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Budúci rok Handlovský hlas v tlačenej forme v menšom náklade

Dátum: 28.12.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 705
3 min. čítania
Budúci rok Handlovský hlas v tlačenej forme v menšom náklade

Ďakujeme , že si beriete z distribučných miest len toľko kusov novín, ktoré reálne prečítate, aby sa k nim dostali viacerí Handlovčania

Milí čitatelia Handlovského hlasu, mestské noviny budú aj v budúcom roku vychádzať v rovnakej periodicite, takže si ich budete môcť prečítať v roku 2024 spolu 17 krát, každé tri týždne.

Zmena nastane v počte kusov, ktoré budú na tradičných distribučných miestach. Z pôvodných 6500 kusov ich budeme deliť na distribučné miesta v tlačenej forme 3700. Hlavným dôvodom sú financie, ale tiež výsledky anketového prieskumu.

Nechceme, aby ste prišli o bezplatnú tlačenú verziu miestnych novín, preto ďakujeme, že si zoberiete len toľko výtlačkov, ktoré si nájdu svojho čitateľa. Od počiatku vydávania Handlovského hlasu, jediného mestského periodika, ho nájdete na webovom sídle mesta www.handlova.sk v elektronickej podobe. V elektronickej forme sa môžete k vydaniu kedykoľvek vrátiť a použiť pri jeho čítaní CTRL F. Osobne túto malú vyhľadávaciu pomôcku používam často a verím, že aj vám sa zapáči hľadať si v niektorom z vydaní kľúčové slovo, ktoré nájdete omnoho rýchlejšie ako v tlačenej verzii novín.

Ani v budúcom roku nemeníme cenník inzercie a naďalej zverejňujeme občiansku riadkovú inzerciu, spomienky a poďakovania pre Handlovčanky a Handlovčanov zdarma. Od budúceho roka ponúkame tiež 100 % zľavu na inzerciu v cene 49 eur na jedno opakovanie pre podnikateľov na území mesta, ktorí sa stanú Priateľmi seniorov.

Po piatich rokoch vydávania sa Handlovský hlas stal pestrou paletou informácií o našom meste, o jeho ľuďoch a my vám ďakujeme za priazeň v roku 2023 a prajeme v roku 2024 správy, ktoré potešia nás všetkých. Prvé číslo Handlovského hlasu nájdete na distribučných miestach po 16. januári.

PF 2024 prajú Jana Paulínyová, šéfredaktorka a kolektív redakcie.