Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zmena cestného zákona ovplyvní nadchádzajúce sviatky

VIDEO
Dátum: 27.10.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 847
2 min. čítania
Zmena cestného zákona ovplyvní nadchádzajúce sviatky

Mesto Handlová a mestská polícia žiadajú obyvateľov o spoluprácu

Sviatok všetkých svätých nám viac ako inokedy pripomenie našich blízkych, korí už nie sú medzi nami. O to viac na jeseň navštevujeme cintoríny, upravujeme miesta ich odpočinku a ovenčíme hrobové miesta kvetmi a sviečkami.

Mesto Handlová a Mestská polícia Handlová žiada obyvateľov mesta, ktorí bývajú v okolí mestského cintorína, aby parkovali v najväčšej možnej miere svoje motorové vozidlá vo svojich garážach, resp. na vlastných pozemkoch v okolí rodinných domov. Uvoľnia tak parkovacie miesta dočasne tým, ktorí počas sviatkov prichádzajú z iných miest.

Počas nadchádzajúceho víkendu bude v tejto lokalite zvýšená hliadková činnosť príslušníkov Mestskej polície Handlová z dôvodu plynulosti a bezpečnosti premávky. Príslušníci MsP budú regulovať dopravu aj počas sviatkov. Ak budete mať možnosť ísť zaniesť novú výzdobu na hrobové miesta počas pracovného týždňa, prosíme, urobte tak, aby sme počas sviatkov všetci mohli pokojne spomínať a zapáliť sviečku svojim blízkym bez stresu z dopravnej situácie.

Ďakujeme za rešpektovanie pokynov príslušníkov MsP a ústretovosť!

Video

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.