Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Na Toronaldocupe nastúpili na zápas Handlovčania vs. Prievidžania

GALÉRIA
Dátum: 24.09.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 1772
2 min. čítania
Na Toronaldocupe nastúpili na zápas Handlovčania vs. Prievidžania

2. ročník futbalu mladších žiakov z marginalizovaných rómskych komunít - Toronaldocup 2023 - pokračoval odvetným zápasom

Druhý ročník futbalu mladších žiakov z marginalizovaných rómskych komunít - Toronaldocup 2023 - medzi Handlovou a Prievidzou, si mladí futbalisti zahrali o putovný pohár v telocvični Základnej školy Školská v Handlovej. Futbalistov do telocvične poslalo daždivé septembrové počasie.

Prievidžania obhájili víťazstvo v odvetnom zápase a v sobotu 23.9.2023 zápas skončil bodovým stavom 8:4 v ich prospech. Vyhodnotení boli najlepší hráči za Handlovú a Prievidzu. Najlepšími za Prievidzu sa stali brankár Šimon Matiaš a strelec Kristián Benkovič, za Handlovčanov obranca Pavol Parady a útočník Matej Kyjovský. Rozhodoval Štefan Balogh.

Športovcov za mesto Handlová prišiel pozdraviť a odovzdať medaily a ceny zástupca primátorky mesta Radoslav Iždinský. Za mesto Handlová celý turnaj zorganizovalo Sociálne oddelenie Mestského úradu Handlová. Turnaj zabezpečili Jana Polakovičová, Andrea Koželuhová, Janette Feldsamová a Lucia Ácsová. Na podujatí nechýbala Toronaldocup torta od Spokojnosť - centrum sociálnych služieb n.o., ktorá priniesla tiež medaily.

Chutné občerstvenie pripravilo sociálne oddelenie a futbalisti odchádzali s drobnými darčekmi od mesta Handlová. Podujatie sa konalo v rámci spolupráce mesta Handlová s neziskovou organizáciou Spokojnosť - centrum sociálnych služieb v Prievidzi. Ďakujeme vedeniu ZŠ Školská za poskytnutie priestorov telocvične a MFK Handlová za darované dresy a zapožičané lopty. Víťazom gratulujeme!

Foto: Lucia Ácsová, text: JP

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.