Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozhodnutie Okresného úradu Prievidza

SÚBOR
Dátum: 21.08.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 577
2 min. čítania
Rozhodnutie Okresného úradu Prievidza

Strategicky dokument sa posudzovať nebude

Okresný úrad Prievidza, odbor starostlivosti o životné prostredie ako príslušný orgán štátnej správy na posudzovanie vplyvov na životné prostredie podľa § 53 ods. 1 písm. c) a podľa § 56 písm. b) zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, po ukončení zisťovacieho konania o posudzovaní strategického dokumentu vykonaného na základe Oznámenia o strategickom dokumente Integrovaná územná stratégia územia udržateľného mestského rozvoja jadrových miest Prievidza, Nováky a mesta Bojnice a obce Koš na roky 2022 - 2030 (ďalej len oznámenie) doručeného spolu s návrhom strategického dokumentu Integrovaná územná stratégia územia udržateľného mestského rozvoja jadrových miest Prievidza, Nováky a mesta Bojnice a obce Koš na roky 2022 - 2030 (ďalej len návrh strategického  dokumentu), ktoré predložil obstarávateľ - mesto Prievidza, Nám. slobody č. 14, 971 01 Prievidza, IČO 318442, podľa § 7 ods. 5 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
rozhodol o tom, že tento strategický dokument sa nebude posudzovať podľa zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Celé znenie rozhodnutia nájdete vo formáte .pdf nižšie na stiahnutie. 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Rozhodnutie okresneho uradu Prievidza - strategicky dokument Veľkosť: 1.08 MB Formát: pdf Dátum: 21.8.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.