Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznámenie o začatí stavebného konania - p. Kerata

SÚBOR
Dátum: 16.08.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 591
2 min. čítania
Oznámenie o začatí stavebného konania - p. Kerata

upustenie od ústneho pojednávania a miestneho zisťovania

Žiadatelia: S. Kerata a A. Keratová, adresa: 972 51 Handlová, podali dňa 14.08.2023 na stavebnom úrade v Handlovej žiadosť o vydanie stavebného povolenia na zmenu stavby „Stavebné úpravy bytu“ bytu v k.ú. Handlová.

Predmetom stavebného povolenia je: návrh demontáže jestvujúceho okna a vybúrania časti parapetného muriva obvodovej steny v mieste okenného otvoru s následnou realizáciou dostatočného dverného otvoru v úrovni 1. obytného podlažia stavby bytového domu so zachovanou šírkou jestvujúceho okenného otvoru.

Uvedeným dňom bolo začaté stavebné konanie.

Mesto Handlová, ako príslušný stavebný úrad na základe žiadosti o vydanie stavebného povolenia a v súlade s ust. § 61 ods. 1 a ods. 4 stavebného zákona oznamuje verejnou vyhláškou začatie stavebného konania dotknutým orgánom a známym účastníkom konania a podľa § 61 ods.2 stavebného zákona upúšťa od ústneho pojednávania a miestneho zisťovania.


Súčasne podľa § 61 ods.3 stavebného zákona určuje stavebný úrad lehotu k podaniu námietok a pripomienok účastníkom konania a na vykonanie úkonu súvisiaceho s nazeraním do spisu – do 7 pracovných dní odo dňa doručenia tohto oznámenia.

Stavebný úrad žiada účastníkov konania, ktorí chcú nahliadnuť do spisového materiálu, aby sa vopred telefonicky ohlásili na čísle 046 5192540, prípadne podali svoje námietky písomne, resp. e-mailovou poštou na adrese: andrea.horvathova@handlova.sk

Celé znenie verejnej vyhlášky nájdete na stiahnutie vo formáte .pdf nižšie

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Handlová - Oznámenie o začatí stavebného konania verejnou vyhláškou Keratová Veľkosť: 153.8 kB Formát: pdf Dátum: 16.8.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.