Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozhodnutie Okresného úradu Prievidza

SÚBOR
Dátum: 02.08.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 523
2 min. čítania
Rozhodnutie Okresného úradu Prievidza

Výrok Okresného úradu 

Okresný úrad Prievidza, odbor starostlivosti o životné prostredie ako príslušný orgán štátnej správy na posudzovanie vplyvov na životné prostredie podľa § 53 ods. 1 písm. c) a podľa § 56 písm. b) zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, po ukončení zisťovacieho konania o posudzovaní strategického dokumentu vykonaného na základe Oznámenia o strategickom dokumente Koncepcia rozvoja mesta v oblasti tepelnej energetiky, ktoré predložil obstarávateľ – mesto Prievidza, ICO 00318442, podľa § 7 ods. 5 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov takto rozhodol:


Tento strategický dokument sa nebude posudzovať podľa zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Navrhovaný strategický dokument Koncepcia rozvoja mesta v oblasti tepelnej energetiky, uvedený v predloženom oznámení o strategickom dokumente, rieši vytvorenie podmienok pre systémový rozvoj sústav tepelných zariadení na území mesta s cieľom zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť dodávky tepla, hospodárnosť pri výrobe, rozvode a spotrebe tepla na princípe trvale udržateľného rozvoja, s dôrazom na ochranu životného prostredia a v súlade zo zámermi energetickej politiky Slovenskej republiky a nadväzujúcimi legislatívnymi predpismi v oblasti energetiky.

Celé znenie dokumentu je k dispozícii na stiahnutie nižšie vo formáte .pdf

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Rozhodnutie okresneho uradu Prievidza - strategicky dokument Veľkosť: 711.5 kB Formát: pdf Dátum: 2.8.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.