Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Aj tento víkend je pre Vás pripravených niekoľko poduajtí

SÚBOR
Dátum: 28.07.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 1394
3 min. čítania
Aj tento víkend je pre Vás pripravených niekoľko poduajtí

Koncert, šport aj zábava pre celú rodinu

Koncerty

Víkend začína už dnešným dňom, preto Vás srdečne pozývame na koncert skupiny Tabak, ktorá Vám dnes 28. júla predstaví kúsky z rockovej All Stars. Koncert začína o 18.00 na pešej zóne pred kaviarňou Arkádia. 

Zajtra 29. júla si nenechajte ujsť koncert kapely POČIN, ktorá Vás roztancuje na nestarnúcich hitoch Česko - Slovenskej popovej scény. KOncert začína tiež o 18.00h 

Koncerty na pešej zóne sa konajú v rámci podujatia Leto na námestí v spolupráci s Domom kultúry mesta Handlová

 

Šport

39. ročník O Kôš mesta Handlová a 29. memoriál Ondreja

Už dnes sa v športovej hale v Handlovej začína turnaj patrí medzi najdlhšie organizované basketbalové podujatia na Slovensku - O kôš mesta Handlová. Spoločne so Školským basketbalovým klubom pozývame spoločne s ŠBK Handlová na 39. ročník O Kôš mesta Handlová a 29. memoriál Ondreja Haviara.  Turnaja sa zúčastnia družstvá zložené z bývalých, ale aj stále aktívnych hráčov, Handlovčanov alebo hráčov, ktorí v minulosti nosili dres Handlovej. Predstaví sa 5 družstiev: Azase, Starci, Čajáci, Odchovanci a Tragédi. Prvý rozskok je dnes o 16.30 hod.

9. ročník Beach volley

Zajtra, v sobotu 29. júla sa v areáli Hutira Relax Clubu, Mauribar odohrá mužský turnaj dvojíc v plážovom volejbale. Prezentácia hráčov 9. ročníka Beach volleya sa začne o 9.00h a štartovné je 10€. 

 

Zábava pre všetkých

Spoločne s CVČ Handlová pozývame v nedeľu 30.7. na podujatie Piknik v Handparku. Podujatie sa začína o 10.00h. Tešiť sa môžete na veľa zábavy, slackline, koníky, súťaže pre deti, aktivity s Malinkovom a odhalenie nového loga Centra voľného času. Podujatie podporili: Mesto Handlová, MsKK, Dobrovoľný hasičký zbor Morovno, Reštaurácia Story, fotograf Milan Trval a tomcatbike – požičovňa a servis bicyklov

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
O kôš mesta Handlová Veľkosť: 205.9 kB Formát: pdf Dátum: 28.7.2023
piknik v handparku Veľkosť: 246.5 kB Formát: pdf Dátum: 28.7.2023
Tabak a Počin koncerty Veľkosť: 1.08 MB Formát: pdf Dátum: 28.7.2023
Beach Volley 2023 Veľkosť: 1.23 MB Formát: pdf Dátum: 28.7.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.