Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Informácie k voľbám do NR SR 2023 - delegovanie členov a náhradníkov do okrskovej komisie

Dátum: 18.07.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 608
3 min. čítania
Informácie k voľbám do NR SR 2023 - delegovanie členov a náhradníkov do okrskovej komisie

A informácie k doručovaniu hlasovacích preukazov.

Mesto Handlová zverejňuje kontakty aj adresu pre doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do NR SR, ktoré sa budú konať v sobotu 30.9.2023. Termín doručenia do 21. augusta 2023.

Tieto údaje budú slúžiť aj na doručovanie žiadosti o vydanie hlasovacie preukazu. Termín vydávania žiadostí o voličské preukazy je od 16. 08. do 29.09. 2023.

Kontakt:

Ing. Stanislava Kriváňová, sekretariát prednostu MsÚ Handlová, Mestský úrad Handlová, Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová 1. podlažie, kancelária č. 21

e-mail: 

stanislava.krivanova@handlova.sk ,  tel.: +421 46 5192533, mobil: 0915 297 848.  Žiadosti môžete doručiť e-mailom alebo osobne na vyššie uvedené kontaktne údaje.

PLAGÁTOVÉ PLOCHY NA NÁMESTÍ BANÍKOV A V MESTSKÝCH ČASTIACH SÚ URČENÉ PRE 25 registrovaných politických strán.

Na základe VZN 2/2017 (KLIKNITE SEM) sa počas volebnej kampane pre voľby do NR SR vyhradzuje na umiestňovanie volebných plagátov podľa § 2 Miesta na umiestňovanie volebných plagátov, bod  1. Počas volebnej kampane pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky, voľby do Európskeho parlamentu, voľby do orgánov samosprávnych krajov a voľby do orgánov samosprávy obcí sa vyhradzuje na umiestňovanie volebných plagátov centrálna plagátová plocha na Námestí baníkov. Kandidujúci politický subjekt umiestni svoj volebný plagát v rozmere A3 len na číselne označenú plochu, ktorá mu bola vyhradená. V prípade, že kandidujúci subjekt nevyužije svoje právo na umiestnenie volebného plagátu na vyhradenej ploche, ostane miesto určené na umiestnenie volebného plagátu prázdne. Toto miesto nie je možné použiť na umiestnenie volebných plagátov iných kandidujúcich subjektov.

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.