Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

VÍKENDOVÁ FOTOSÚŤAŽ „Handlovské letné momenty“

Dátum: 14.07.2023
Autor: Mesto Handlová
Počet videní: 2234
5 min. čítania
VÍKENDOVÁ FOTOSÚŤAŽ „Handlovské letné momenty“

Podeľte sa s nami o vaše víkendové zážitky z Handlovej a okolia

Súťaž "Handlovské letné momenty" je realizovaná mestom Handlová v období od 14. 7. 2023 do 16. 7. 2023 do 23.59 h (ďalej len „súťaž“).

SÚŤAŽNÉ PODMIENKY

1. Vyhlasovateľ súťaže

Vyhlasovateľom súťaže je mesto Handlová, so sídlom Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová, IČO: 318094, DIČ: 2021162660 (ďalej len „vyhlasovateľ”).

2. Účastníci súťaže

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí v určenom termíne nahrajú do komentára pod status s vyhlásením súťaže na facebookovej stránke mesta Handlová fotografiu na zadanú tému.

Účastníkom súťaže môže byť jednotlivec alebo skupina (napr. školská trieda, klub). V prípade prihlasovateľa mladšieho ako 18 rokov sa na odovzdanie výhry vyžaduje účasť alebo konanie jeho zákonných zástupcov.

3. Miesto a trvanie súťaže

Súťaž bude prebiehať od 14. 7. 2023 do 16. 7. 2023 do 23.59 h na facebookovej stránke mesta Handlová: https://www.facebook.com/MestoHandlova

4. Podmienky súťaže

Podmienkou zaradenia do súťaže je, že účastník v čase trvania súťaže nahrá fotografiu do komentára pod status s vyhlásením súťaže na facebookovej stránke mesta Handlová na zadanú tému „Handlovské letné momenty".

Súťažný príspevok súťaží pod menom jednotlivca, alebo organizácie. Do súťaže nebudú zaradené príspevky nesúvisiace s témou a s násilným alebo inak nevhodným obsahom.

Víťazné fotografie budú spolu s menami súťažiacich zverejnené na webovom sídle mesta Handlová www.handlova.sk, môžu byť použité ako Cover Photo na facebookovej stránke mesta https://www.facebook.com/MestoHandlova a môžu byť uverejnené s menami súťažiacich v tlačených novinách Handlovský Hlas.

5. Hlasovanie

Hlasovanie o najlepšiu fotografiu bude prebiehať v období od 14. 7. 2023 do 16 7. 2023 do 23.59 h, pridávaním „like“ k súťažným fotografiám v komentároch pod vyhlásením súťaže. Víťazným príspevkom bude ten, ktorý získa najviac „like“.

6. Oznámenie výsledkov súťaže

Výhercov zverejní vyhlasovateľ na facebookovej stránke https://www.facebook.com/MestoHandlova, na webovom sídle mesta Handlová www.handlova.sk, v pondelok 17. 7. 2023.

7. Výhry

Výherca môže po splnení súťažných podmienok získať ceny od mesta Handlová.  Autor súťažného príspevku, ktorý získa najviac „like“ na facebookovej stránke, dostane vecné ceny: propagačné predmety mesta Handlová z limitovanej kolekcie 2023 a knihu „Prievidza včera a dnes“ a brožúru "Výlety v Handlovej a okolí, pešo aj na bicykli".

8. Odovzdanie výhier

Výhry si môže víťaz prevziať po vyhlásení výsledkov na Oddelení komunikácie a marketingu mesta Handlová, Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová, v čase úradných hodín.

9. Súhlas so zverejnením osobných údajov

Účasťou v súťaži a zaslaním súťažného príspevku vyjadruje účastník súhlas s pravidlami a podmienkami súťaže. Zároveň vyjadruje svoj súhlas podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, so spracovaním osobných údajov, ktoré budú použité výlučne pre potreby vyhlasovateľa, pričom správcom v zmysle zákona o osobných údajov je vyhlasovateľ. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov nájdete tu: https://www.osobnyudaj.sk/informovanie/318094/sk/zakladne-informacie

V Handlovej, 14. 7. 2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.