Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zašportujte si počas leta a staňte sa súčasťou letných behov večernou Handlovou

SÚBOR
Dátum: 11.07.2023
Autor: Mesto Handlová
Počet videní: 1965
3 min. čítania
Zašportujte si počas leta a  staňte sa súčasťou letných behov večernou Handlovou

Komunitný beh sa bude konať počas celého leta vždy v utorok o 18.00 H so štartom pri Pamätníku SNP na Námestí baníkov

Love Them Running Club a mesto Handlová pozývajú na pravidelné letné behy večernou Handlovou. Komunitné behy sa budú konať počas celého leta každý utorok o 18.00 H so stretnutím pred Pamätníkom SNP na Námestí baníkov. Na 5 km trase zlepšíte svoje výkony, prekonáte svoje hranice a spoznáte nových ľudí s rovnakou vášňou pre beh. Či už ste začiatočník alebo skúsený bežec, toto podujatie je pre každého. Nejde totiž o súťaž, ale o komunitné stretnutie priaznivcov behu a pohybu, ktoré dáva príležitosť bežcom stretnúť sa, porozprávať sa a spoločne urobiť niečo pre svoje zdravie. Bežať sa bude voľným tempom a bude prispôsobené potrebám všetkých zúčastnených bežcov. Tento beh sa každoročne koná z iniciatávy slovenských hobby bežcov v rôznych krajinách v rovnaký čas, napríklad v Austrálií, Nemecku, Rakúsku, Česku, USA, Španielsku alebo Holandsku. Začína sa ľahkou rozcvičkou a individuálnym strečingom na Námestí baníkov s následným behom ulicami Handlovej (SNP, Železničiarska, Partizánska, 29. augusta, Poštová, Potočná, Námestie baníkov) . Aktuálne informácie zverejňuje Martin Pavko na svojom verejnom instagramovom profile @martinpavko, kde budú aktualizované informácie týkajúce sa napríklad nepriaznivého počasia alebo prípadnej zmeny termínu behu. Aktuálnu trasu behu nájdete vyznačenú na mape nižšie. Pripravené sú ceny od mesta Handlová pre účastníka s najvyšším počtom behov a pre jedného náhodného účastníka, ktorý sa zúčastnil aspoň jedného behu.

Začíname v utorok 11. 7. 2023. Tešíme sa na Vás!

Mesto Handlová a Mestská polícia Handlová ďakujú všetkým účastníkom, že nebudú obmedzovať chodcov a ohrozovať seba a plynulosť cestnej premávky.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
beh_Handlová_mapa_1 Veľkosť: 168.2 kB Formát: jpg Dátum: 11.7.2023
beh_Handlová_mapa_2 Veľkosť: 429.9 kB Formát: jpg Dátum: 11.7.2023
plagát_letný_beh_Handlová Veľkosť: 1.62 MB Formát: png Dátum: 11.7.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.