Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vyhodnotili sme súťaž Najkrajšia predzáhradka 2023

GALÉRIA VIDEO
Dátum: 21.06.2023
Počet videní: 7628
3 min. čítania
Vyhodnotili sme súťaž Najkrajšia predzáhradka 2023

Výhercovia si domov odniesli aj nové kvety. 

Pri prechádzke našim mesto eviduje nielen mesto Handlová, ale aj záhradníci zo spoločnosti HATER Handlová krásne predzáhradky pre bytovými domami. Nedá sa opomenúť, že o predzáhradky sa starajú aj handlovskí podnikatelia. 

Súťaž o najkrajšiu predzáhradku vyhlásilo mesto Handlová na svojom webovom sídle a sociálnej sieti FB 19. mája 2023. Fotografie predzáhradok bolo možné zasielať do 2. júna 2023. Termín zasielania fotografií sa predĺžil ešte o jeden týždeň a súťaž sme uzavreli 11. júna 2023 o polnoci.  

Do súťaže sa prihlásili štyria Handlovčania. Všetky fotografie boli podľa štatútu súťaže zverejnené na oficiálnom profile na sociálnej sieti Facebook @Mesto Handlová. Verejnosť mohla hlasovať za najkrajšiu predzáhradku jeden týždeň formou pridávania "likov" na fotografiu.  

Cenu za najviac likov získala predzáhradka pána Petra Rajta, ktorý obhájil svoje víťazstvo na FB mesta Handlová z roku 2022 s počtom 267 "likov".  

Víťazná foto Cena za najviac likov

Pri výhercovi v kategórii Cena primátorky a Cena záhradníkov je tento rok zhoda. Primátorka mesta nezávisle od záhradníkov vybrali záhradku od pani Jarmily Kováčikovej, ktorá je v súťaži nováčikom.  

Cena primátorky a Cena záhradníkov

S výhercami sme sa stretli na Námestí baníkov dnes, 21. júna na Medzinárodný deň kvetov, kde sme im verejne pogratulovali k víťazstvu, poďakovali, že sa starajú o okolie svojich bytových domov a obdarovali ich cenami.  

Za mesto Handlová dostali obaja víťazi certifikát, propagačné predmety mesta 2023, Monografiu mesta I a od spoločnosti HATER Handlová spol. s r.o. črepníkové kvety, ktoré môžu doplniť do svojich predzáhradiek a ktoré hlavný záhradník Jozef Božik vyberal vzhľadom na polohu a farebnosť záhradiek výhercov.  

Ďakujeme všetkým, ktorí poslali svoje fotografie do súťaže a tešíme sa na ďalšie aj na budúci rok! 

Video

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.