Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vodári na zajtra plánujú rozsiahlu odstávku vody na ulici Okružná

Dátum: 21.06.2023
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 3930
2 min. čítania
Vodári na zajtra plánujú rozsiahlu odstávku vody na ulici Okružná

S tým súvisí aj riaditeľské voľno na ZŠ Morovnianska cesta. Materská škola funguje bez zmeny. 

Pracovníci prevádzky vodovodu Handlová budú dňa 22.06.2023 v čase od 08:00 – 17:00 hod. vykonávať prepoje vodovodných potrubí na ul. Okružná z dôvodu výstavby nového OC Handlová. 

Počas realizácie prác bude  rozsiahla odstávka vody na celom Morovnianskom sídlisku, sídlisku Mostná vrátane rodinných domov, časť ul. Prievidzská od č.35 po Agroprodukt  a ČSA 40-44. V uvedených uliciach bude zabezpečené náhradné zásobovanie vodou tromi pohyblivými cisternami. (na uliciach Prievidzská  a ČSA a sídliskách Mostná a Morovnianska cesta.)

 

Riaditeľské voľno na základnej škole a materská škola otvorená

Vzhľadom na to, že na sídlisku MC sa nachádza základná škola, riaditeľka ZŠ Morovnianska cesta udelila žiakom riaditeľské voľno. Prevádzka MŠ na sídlisku MC nebude prerušená.

Mesto Handlová žiada obyvateľov aby si urobili primerané zásoby vody vzhľadom na pristavené cisterny a nezapínali domáce spotrebiče s priamym napojením na vodovod, aby nedošlo k ich poškodeniu (práčky, umývačky).

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.