Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Odstraňujú komíny na streche mestskej budovy

Dátum: 14.06.2023
Počet videní: 1701
2 min. čítania
Odstraňujú komíny na streche mestskej budovy

Bude sa opravovať strecha.

Na budove Mestskej polície Handlová na Námestí baníkov 8 sa v dňoch 14. a 15. júna 2023 odstraňujú tri kusy komínov z dôvodu ich havarijného stavu. Komíny neboli dlhodobo využívané a vplyvom poveternostných zmien a veku sa  začali rozpadávať a ohrozovať tak bezpečnosť chodcov na námestí. 

Havarijný stav komínov si vyžiadal investíciu mesta do ich odstránenia vo výške 4 000 €. Následne bude opravená aj strešná krytina budovy novým náterom. Celkový náter pokryje 260 m2 strechy za  4 900 €, pričom na aktuálnej krytine prebehne jej obrúsenie a  odmastenie. Následne bude natretá základným náterom a  vrchným ochranným náterom a prebehnú klampiarske práce, ktoré prekryjú otvory po odstránených komínoch. 

V celkovej cene za riešenie tohto havarijné stavu je taktiež odvoz sutiny a odpadu. Práce na odstránení komínov vykonáva spoločnosť HATER HANDLOVÁ spol s r.o. a natieranie strechy spoločnosť MANAST, ktorá má oprávnenie na výkon prác vo výškach. 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.