Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznámenie o začatí stavebného konania - Domov mládeže

SÚBOR
Dátum: 28.11.2022
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 566
Oznámenie o začatí stavebného konania - Domov mládeže

Zmena stavby z domova mládeže na bytový dom. 

Žiadateľ: RIH, s.r.o., adresa: 971 01 Prievidza, podal dňa 06.10.2022 na stavebnom úrade v Handlovej žiadosť o vydanie stavebného povolenia na zmenu stavby „Zmena stavby z domova mládeže na bytový dom“ jestvujúceho objektu č. súp. 236 na pozemku KN – C parc.č. 2331, 2332 v k.ú. Handlová.

Na zmenu stavby bolo Mestom Handlová vydané dňa 11.11.2022 rozhodnutie o umiestnení stavby pod číslom SÚ 2022/3531/22237-2.

Predmetom stavebného povolenia je
• celková prestavba s novým interiérovým dispozičným riešením jestvujúceho objektu súpisné číslo 236 na pozemku parc.č. 2331 a so zmenou účelu užívania na bytový dom, vytvorenie nových bytových jednotiek, prístupných z centrálnych chodieb, v bloku „A‟ v počte bytových jednotiek: 4 ks garzónky, 43 ks 1 – izbové byty, blok „B‟ v počte bytových jednotiek: 7 ks 1 – izbové byty, 1 ks 3 – izbový byt (celkový počet 55 bytových jednotiek), prístavbu balkónov pre jednotlivé bytové jednotky, prístavba pavlače zo západnej strany bloku „B‟, ktorá bude slúžiť ako komunikačný priestor, z ktorého bude zabezpečený vstup k jednotlivým navrhovaným bytom, nové vnútorné inštalácie: zdravotechniky, elektroinštalácie silnoprúdu a slaboprúdu, rozvody vykurovania a výmen vykurovacích telies, zateplenie obvodového plášťa kontaktným zatepľovacím systémom s izolantom z minerálnej vlny, výmenu výplní otvorov okien a dverí za nové plastové a hliníkové s izolačným trojsklom, objekt je napojený jestvujúcimi prípojkami na verejné rozvody inžinierskych sietí: elektrickú prípojku NN, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu
• nová plynová STL prípojka,
• nová domová vonkajšia splašková kanalizácia,

Uvedeným dňom bolo začaté stavebné konanie.

Celé znenie verejnej vyhlášky je k dispozícii na stiahnutie nižšie vo formáte .pdf 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Handlová - Oznámenie o začatí stavebného konania verejnou vyhláškou RIH Veľkosť: 414.9 kB Formát: pdf Dátum: 28.11.2022

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.