Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznámenie o stavebnom konaní - p. Weissová

SÚBOR
Dátum: 21.02.2022
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 959
Oznámenie o stavebnom konaní - p. Weissová

Stavebné úpravy bytu - Morovnianska cesta

Žiadateľ: Michaela Weissová adresa: 972 51 Handlová, MC 62/5, podal dňa: 18.02.2022, žiadosť o vydanie stavebného povolenia zmeny stavby v bytovom dome: "Stavebné úpravy bytu č. 5, ul. Morovnianska cesta, vchod č. 62", súpisné číslo 1798, na pozemku v katastrálnom území Handlová.

Predmetom stavebného konania sú stavebné úpravy bytového jadra a vybúranie veľkoplošného otvoru pre dvere so zárubňou 1800/2300mm do nosného stenového panelu medzi obývacou izbou a kuchyňou.

Mesto Handlová, ako príslušný stavebný úrad oznamuje začatie konania dotknutým orgánom a známym účastníkom konania a súčasne upúšťa od ústneho pojednávania a miestneho šetrenia nakoľko sú stavebnému úradu dobre známe pomery staveniska a žiadosť poskytuje dostatočný podklad pre posúdenie navrhovanej stavby.

Do podkladov rozhodnutia je možné nahliadnuť na stavebnom úrade: Mestský úrad Handlová, Námestie baníkov č. 7, číslo dverí 10, (predovšetkým v dni pondelok a streda, 8,00-15,00 hod., piatok 7,00 -13,00 hod. Účastníci konania môžu svoje námietky k žiadosti uplatniť najneskôr v stanovenej lehote, v opačnom prípade nebudú vzaté do úvahy.

Celé znenie vyhlášky je dostupné v dokumentoch na stiahnutie nižšie. 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Handlová - SP oznám st. konania Weissová Veľkosť: 170.7 kB Formát: pdf Dátum: 21.2.2022

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.