Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Návrh VZN o určení spádových oblastí materskej školy

SÚBOR
Dátum: 09.02.2022
Počet videní: 697
Návrh VZN o určení spádových oblastí materskej školy

Svoje pripomienky k návrhu môžu uplatniť fyzické a právnické osoby najneskôr do 18. februára 2022.

Mesto Handlová zverejňuje návrh všeobecne záväzného nariadenia mesta  Handlová, o určení spádových oblastí Materskej školy SNP 27, Handlová a jej elokovaných pracovísk v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Handlová a o mieste a termíne podávania žiadostí o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie, ktoré bude predmetom rokovania Mestského zastupiteľstva mesta Handlová dňa 24. 02. 2022.

Svoje pripomienky k návrhu môžu uplatniť fyzické a právnické osoby najneskôr do 18. februára 2022 v písomnej forme, elektronicky alebo ústne do zápisnice na Mestskom úrade Námestie baníkov 7, Handlová.  Pripomienkou možno v určenej lehote navrhnúť nový text alebo odporučiť úpravu textu, a to doplnenie, zmenu, vypustenie alebo spresnenie pôvodného textu. Z pripomienky musí byť zrejmé, kto ju predkladá.  

Kontakt pre podávanie pripomienok: Mestský úrad, Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová, e-mail: pravne@handlova.sk

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Návrh VZN o určení spádových oblastí MŠ a o mieste a termíne podávania žiadostí o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie Veľkosť: 156.1 kB Formát: pdf Dátum: 10.2.2022

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.