Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vianočná výzdoba sa v Handlovej rozsvieti v pondelok 6. decembra

Dátum: 03.12.2021
Autor: Mestský úrad Handlová
Vianočná výzdoba sa v Handlovej rozsvieti v pondelok 6. decembra

Online podujatie s rozprávkou začne o 17.00h

Tento rok ale Mikuláša na námestí nestretneme. Rozsvecovanie stromčeka si budete môcť pozrieť online na facebookovej stránke Domu kultúry od 17.00 h.

Odkaz od Mikuláša 

mikulas_1

Milé deti, aj tento rok som sa veľmi tešil, že Vás stretnem v Handlovej osobne. Bohužiaľ situácia je veľmi vážna. A preto som sa rozhodol, že sa Vám prihovorím aspoň cez obrazovku Vášho tabletu, alebo mobilu.

A aby ste neboli smutné, mám pre Vás jedno prekvapenie. Už v pondelok, 6. decembra si od 17.00 môžete na facebooku DK Handlová a Cvč Handlová pozrieť rozprávku "O dvoch snehuliakoch", ktorú som pre Vás pripravil spolu s mojimi kamarátmi. Nezabudnem ani rozžiariť krásny vianočný stromček na námestí. Verím, že toto je posledný rok, kedy sa nestretneme osobne.

Dávajte na seba pozor a nezabudnite na čižmičky!

Truhlica na vianočné listy Ježiškovi

Aj tento rok bude na námestí pod vianočným stromčekom umiestnená truhlica na priania detí, ktoré sa bude snažiť Ježiško v spolupráci s mestom Handlová a jeho organizáciami snažiť splniť, pokiaľ na listoch Ježiškovi deti napíšu svoje meno adresu a tel. kontakt na svojho rodiča resp. opatrovníka. Listy Ježiškovi sa budú zbierať na námestí do 22. decembra.

Tohtoročný handlovský vianočný stromček je už po druhý rok z areálu v okolí športovej haly. V priebehu roka bolo za jeden stromček vysadených desať nových stromčekov. Na námestí nás bude tešiť do Troch kráľov

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.