Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznámenie stavebného konania - Pavelka Ľ.

SÚBOR
Dátum: 06.10.2021
Autor: Mestský úrad Handlová
Počet videní: 598
Oznámenie stavebného konania - Pavelka Ľ.

Stavebné úpravy bytu. 

Žiadateľ: Ľubomír Pavelka, podal dňa: 06.10.2021, žiadosť o vydanie stavebného povolenia na stavbu: "Stavebné úpravy bytu č. 12", v bytovom dome súpisné číslo 1708, na pozemku parcelné číslo reg. C KN 1442, v katastrálnom území Handlová.

Predmetom stavebného konania je stavebná úpravy bytového jadra a vypílenie otvoru do nosnej steny.

Mesto Handlová, ako príslušný stavebný úrad oznamuje začatie stavebného konania dotknutým orgánom a známym účastníkom konania a súčasne upúšťa od ústneho pojednávania a miestneho šetrenia nakoľko sú stavebnému úradu dobre známe pomery staveniska a žiadosť poskytuje dostatočný podklad pre posúdenie navrhovanej stavby.


Súčasne stavebný úrad podľa § 61 ods. 3 stavebného zákona určuje lehotu účastníkom konania k podaniu námietok do 10 pracovných dní odo dňa doručenia tohto oznámenia.

Do podkladov rozhodnutia je možné nahliadnuť na stavebnom úrade: Mestský úrad Handlová, Námestie baníkov č. 7, číslo dverí 10, (predovšetkým v dni pondelok a streda, 8,00-15,00 hod., piatok 7,00 -13,00 hod. 

Celé znenie vyhlášky je na stiahnutie nižšie. 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Handlová - SP oznám st. konania Ľ.Pavelka Veľkosť: 168.6 kB Formát: pdf Dátum: 6.10.2021

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.