Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pravidlá súťaže Najkrajšia predzáhradka 2021

„Najkrajšia predzáhradka“

Súťaž Handlovské momenty je realizovaná mestom Handlová v období od 21. 5. 2021 do 31. 5. 2021 pre zasielnie fofografi a od 1. 6. 20221 do 15. júna 2021 pre zbieranie "like" (ďalej len „súťaž“)a skladá sa zo zaslania fototgrafie, následného zberu páčikov na oficiálnej stránke FB @Mesto Handlová a výbere handlovských záhradníkov a primátorky mesta.

SÚŤAŽNÉ PODMIENKY

 1. Vyhlasovateľ súťaže

Vyhlasovateľom súťaže je mesto Handlová, so sídlom Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová, IČO: 318094, DIČ: 2021162660 (ďalej len „vyhlasovateľ”).

 1. Účastníci súťaže

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí v určenom termíne pošlú  fofografiu na adresu predzahradka@handlova.sk do 31. 5.2021. 

Účastníkom súťaže môže byť jednotlivec alebo skupina (napr. školská trieda, klub). V prípade prihlasovateľa mladšieho ako 18 rokov sa na odovzdanie výhry vyžaduje účasť alebo konanie jeho zákonných zástupcov.

 1. Miesto a trvanie súťaže

Súťaž bude prebiehať v nasledovných termínoch:

 • od 21. 5. 2021 do 31. 5.  - zasielanie fotografií na predzahradka@handlova.sk . Do predmetu vpíšte Predzáhradka a do tela emailu lokalitu, kde sa nachádza a Vaše meno. Poslať môžete fotografiu predzáhradky pred Vašim domom alebo bytovým domom.
 • od 1. do 15. júna 2021   - zbieranie "like" na facebookovej stránke mesta Handlová: https://www.facebook.com/MestoHandlova
 1. Podmienky súťaže

Podmienkou zaradenia do súťaže je, že účastník v čase trvania súťaže pošle fotografiu na adresu predzahradka@handlova.sk 

Súťažný príspevok súťaží pod menom jednotlivca, alebo organizácie. Do súťaže nebudú zaradené príspevky nesúvisiace s témou a s násilným alebo inak nevhodným obsahom.

Víťazné fotografie budú spolu s menami súťažiacich zverejnené na webstránke mesta Handlová www.handlova.sk, môžu byť použité ako Cover Photo na facebookovej stránke mesta https://www.facebook.com/MestoHandlova a budú uverejnené s menami súťažiacich v tlačených novinách Handlovský hlas.

 1. Hlasovanie
 • Verejnosť : Hlasovanie bude prebiehať v období od 1. 6. 2021 do 15. 6. 2021 do 12.00 h, pridávaním „like“ k súťažným fotografiám v komentároch pod vyhlásením súťaže. Jeden z víťazných príspevkov bude ten, ktorý získa najviac „like“.
 • Druhou ocenenou bude predzáhradka, ktorú vyberú zo zaslaných fofografií handlovskí záhradníci.
 • Treťou predzáhradkou, ktorá si zaslúži pozornosť, bude výber primátorky mesta. 

Oznámenie výsledkov súťaže

Výhercov zverejní vyhlasovateľ na facebookovej stránke https://www.facebook.com/MestoHandlova, na webovom sídle mesta Handlová www.handlova.sk a v tlačených novinách Handlovský Hlas, do jedného týždňa po skončení hlasovania.

 1. Výhry

Cena za najvyšší počet páčikov: Monografia mesta Handlová 1, darčeková súprava k 645. výročiu mesta, záhradnícke náradie a sadenice dopestované našimi záhradníkmi Cena záhradníkov: Monografia mesta 1, darčeková súprava k 645. výročiu mesta a záhradnícke náradie Cena primátorky: Monografia mesta 1, darčekové predmety k 645. výročiu mesta

 1. Odovzdanie výhier - Na Deň kvetov oslávime tiež predzáhradky

Presne na medzinárodný Deň kvetov, ktorý pripadá na pondelok 21. júna 2021, sa v Handlovej stretneme, po vyjadrení súhlasu víťazov súťaže, a predstavíme handlovské zákutia plné kvetov. Viac o podujatí, ktoré pre Vás pripravujeme na Deň kvetov, sa dozviete čoskoro. Výhry si môžu víťazi prevziať po vyhlásení výsledkov na Oddelení komunikácie a marketingu mesta Handlová, Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová, v čase úradných hodín.

 1. Súhlas so zverejnením osobných údajov

Účasťou v súťaži a zaslaním súťažného príspevku vyjadruje účastník súhlas s pravidlami a podmienkami súťaže. Zároveň vyjadruje svoj súhlas podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, so spracovaním osobných údajov, ktoré budú použité výlučne pre potreby vyhlasovateľa, pričom správcom v zmysle zákona o osobných údajov je vyhlasovateľ. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov nájdete tu: https://www.osobnyudaj.sk/informovanie/318094/sk/zakladne-informacie

 1. Umiestnenie súťažných podmienok

Tieto súťažné podmienky sú účastníkom k dispozícií na webovom sídle mesta Handlová https://www.handlova.sk/…/pravidla-sutaze-handlovske-momenty

V Handlovej, 21. 5. 2021

V prípade ďalších otázok sa obráťte na kontaktnú osobu:

jana.paulinyova@handlova.sk, 0908 342 616