Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Vynikajúci pedagóg - mikroregionálne oceňovanie

Ocenenie "Vynikajúci pedagóg" udeľujeme od roku 2011

LOGO Mikroregiónu Handlovská dolina

Združenie obcí Handlovskej doliny v  roku 2011 po prvýkrát udelilo pri príležitosti Dňa učiteľov ocenenie ,,Vynikajúci pedagóg “. Ocenenie nadväzuje na oceňovanie pedagógov pri príležitosti Dňa učiteľov v minulých rokoch a bude súčasťou slávnostného programu mikroregionálnych osláv Dňa učiteľov.

  • Ocenenie ,,Vynikajúci pedagóg“ je prejavom verejného uznania, má za cieľ spoločensky a morálne oceniť prácu, aktivity a prínos jednotlivcov - pedagógov pre rozvoj školstva, výchovy a vzdelávania v mikroregióne Handlovskej doliny.

  • Kandidátov na ocenenie môžu navrhovať školy, školské zariadenia, zriaďovatelia škôl a verejnosť. Všetky dôležité informácie o spôsobe navrhovania kandidátov a výbere ocenených sú uvedené v štatúte, ktorý nájdete v súbore na stiahnutie nižšie spolu s fomulárom - Návrh na ocenenie „Vynikajúci pedagóg“. Informácie nájdete aj na stránke Združenia obcí handlovskej doliny  www.handlova.info

Návrh na udelenie ocenenia je potrebné doručiť najneskôr do 14. februára kalendárneho roka v písomnej podobe na adresu: Spoločný školský úrad v Handlovej, MsÚ Handlová, Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová, Obálku označiť: Návrh na ocenenie „Vynikajúci pedagóg“.

Formulár na zaslanie návrhu ocenenia vo formáte .doc k vypísaniu nájdete po kliknutí sem.

Formulár na zaslanie návrhu ocenenia vo formáte .pdf.

Po kliknutí sem nájdete aktuálny Štatút oceňovania "Vynikajúci pedagóg"


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka