Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Vyhrajte Monografiu mesta Handlová 1

Hľadajte pozorne odpoveď na obrázkovú hádanku

PLAGAT_SUTAZ_MONOGRAFIA_web.jpg

Súťaž s monografiou na apríl 2018

Súťažná otázka - apríl 2018

Napíšte správnu odpoveď z hádanky na obrázku, ktorý nájdete v Kapitole 1945- 1989.

 

Ako sa zapojiť do súťaže

Ak súťažíte s Handlovskými novinami, vystrihnite kupón, napíšte správnu odpoveď a svoje kontaktné údaje a prineste do schránky na miesto prvého kontaktu MsÚ Handlová do piatka 20.4. 2018 do 14.00 h. Ak súťažíte na www.handlova.sk alebo s RTV Prievidza elektronicky zasielajte odpovede na handlova@handlova.sk do polnoci 20. apríla 2018. Do predmetu správy uveďte: Súťaž Monografia Handlová marec 2018 a v maily správnu odpoveď. Ak súťažíte na www.facebook.com/MestoHandlová, vložte správnu odpoveď pod post Súťaž Monografia Handlová apríl 2018 do polnoci 20.4.2018.

 

Vyhodnotenie súťažnej otázky z mesiaca marec. Správna odpoveď: Zakladacia listina vydaná Henrichovi Krickerovi sa nazývala „škultéckou listinou“.

Výhercom monografie sa stáva Renáta Urbanová z Handlovej.

Výherkyni blahoželáme a pre výhru si môže prísť osobne na MsÚ, č. dverí 22.


 

Súťaž s monografiou na marec 2018. Už ste si prelistovali monografiu mesta? Čítajte a súťažte!

PLAGAT_SUTAZ_MONOGRAFIA_web.jpg

Súťaž s monografiou na marec 2018

Od februára do júna uverejníme jednu súťažnú otázku v každom čísle mesačníka Handlovské noviny, na webovom sídle mesta Handlová www.handlova.sk, v infotexte RTV Prievidza a na www.facebook.com/MestoHandlova.

Ako sa zapojiť do súťaže

Ak súťažíte s Handlovskými novinami, vystrihnite kupón, napíšte správnu odpoveď a svoje kontaktné údaje a prineste do schránky na miesto prvého kontaktu MsÚ Handlová do pondelka 19. 3. 2018 do 16.00 h. Ak súťažíte na www.handlova.sk alebo s RTV Prievidza elektronicky zasielajte odpovede na handlova@handlova.sk do polnoci 19. marca 2018. Do predmetu správy uveďte: Súťaž Monografia Handlová marec 2018 a v tele emailu správnu odpoveď. Ak súťažíte na www.facebook.com/MestoHandlová, vložte správnu odpoveď pod post Súťaž Monografia Handlová marec 2018 do polnoci 19.3.2018.

Súťažná otázka na marec  2018 

Ako sa nazýva listina, na základe ktorej bola založená nová osada, dnes Handlová? Malá pomôcka:  Správnu odpoveď a rozsah a povinnosti dedičného richtára a osadníkov nájdete v Kapitole Stredovek.  

Všetky odpovede vyžrebujeme a výhercu budeme kontaktovať! 


 

dnes je: 22.4.2018

meniny má: Slavomír

webygroup

English version
Úvodná stránka