Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Vyhrajme opäť ihrisko Žihadielko 2018

Hlasujme opäť za ihrisko Žihadielko! Obhájme víťazstvo a získajme ešte jedno ihrisko pre naše deti. Hlasuje sa do 28.2.2018.

HLASUJ už teraz a každý deň až do 28. februára 2018 a pridaj každý deň bonusový hlas hrou s Majou alebo Flipom! Klikni, hlasuj, hraj, vyhrajme! www.zihadielko.sk post Žihadielko 2018

Handlovčania a naši priaznivci, ukážme opäť našu silu!

Priatelia a fanúšikovia včielky Maje, hlasovanie o detské ihriská Žihadielka opäť začína 15. januára 2018a hlasovanie bude trvať do 28. februára 2018. Handlovčania a všetci priaznivci, v minulom roku 2017 ste dokázali pokoriť absolútne číslo hlasujúcich za ihrisko na Slovensku! Ukážme spolu našu silu, obhájme víťazstvo! Tohtoročná novinka! Spoločnossť LIDL zmenila na tento rok pravidlá a vytvorila špeciálnu kategóriu pre mestá, ktoré už ihrisko Žihadielko vyhrali. 

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomohli Handlovej v minulom roku. Vďaka Handlovčania a obyvatelia miest z blízkeho aj ďalekého okolia. Zmena pravidiel spoločnosti LIDL v tomto roku, vytvorením novej kategórie súťažiacich miest, nám umožňuje vyhrať ešte jedno ihrisko Žihadielko! A to nie je všetko! Mesto Handlová pridá ďalšie dve ihriská. Ihrisko Žihadielko môže mať vďaka vám bračeka alebo sestričku a dve nové ihriská od mesta.

Propagáciu hlasovania môžete podporiť aj vy šírením propagačných materiálov. Máte záujem vylepiť plagát? Vytlačíme vám ho! Napíšte na handlova@handlova.sk resp. volajte na tel. číslo 0908 342 616.

HLASUJTE KAŽDÝ DEŇ

od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 po kliknutí sem

ĎAKUJEME!


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka