Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Tlačové správy 2018

Handlová, 3.5.2018 Keď sa križujú inžinierske siete alebo porucha na vodovodnom potrubí opravená

V pondelok 30.4.2018 v popoludňajších hodinách pred plavárňou v Handlovej na Ul. 1. mája 99 vyvierala z chodníka voda. Na túto skutočnosť upozornili obyvatelia mesta. Celú tlačovú správu nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

Handlová, 2.5.2018 V handlovskej letnej čitárni s novinkou

Prečítať si knihu na námestí na terase si môžete aj toto leto.Mestská knižnica Handlová pozýva od 2. mája do Letnej čitárne. Príďte si posedieť s príjemnou knihou, bezplatne si prečítať noviny a časopisy. Letná čitáreň je otvorená v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 h na Námestí baníkov 3 (v Dome kultúry) až do konca septembra. Minulý rok bola otvorená po prvýkrát. Celú tlačovú správu nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

Handlová, 26.4.2018 Handlovskí poslanci upravili rozpočet  a boli informovaní o spôsobe vybavenia petície

V poradí 36. rokovanie Mestského zastupiteľstva mesta Handlová (MsZ) sa konalo podľa schváleného plánu zasadnutí vo štvrtok 26.4.2018. Rokovanie otvoril primátor mesta Rudolf Podoba. V dvanástich bodoch rokovania sa poslanci venovali tretej úprave rozpočtu mesta, novému Všeobecne záväznému nariadeniu mesta, ale aj informácii o petícii obyvateľov, týkajúcej sa pilotného projektu ekologických toaliet pre psov. Celú tlačovú správu nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

Tlačová správa Handlová 12.4.2018 V Handlovej zvolili hlavného kontrolóra mesta

Vo štvrtok 12. apríla 2018 sa vo Veľkej zasadacej miestnosti Mestského úradu Handlová konalo Mestské zastupiteľstvo mesta Handlová, na ktorom bol zvolený hlavný kontrolór mesta, nakoľko súčasnej hlavnej kontrolórke skončilo po šiestich rokoch funkčné obdobie. Rokovanie viedol primátor mesta Ing. Rudolf Podoba. Poslanci zvolili Ing. Danu Bedušovú. Celú tlačovú správu nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

Tlačová správa Handlová, 6.4.2018 Mestské organizácie v Handlovej bez elektriky. Mesto žiada o trpezlivosť

Vo štvrtok 12. apríla 2018 v čase od 7.30 h do 13.30 h bude v centre mesta Handlová prerušená distribúcia elektrickej energie, ktorá sa dotýka mestských organizácií. Mestské zastupiteľstvo, na ktorom sa bude voliť hlavný kontrolór, sa bude konať podľa plánu. Celú tlačovú správu nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

Tlačová správa Handlová, 1.3.2018 Nocľaháreň v Handlovej má svoje opodstatnenie

Handlovská samospráva dáva do pozornosti opäť službu nocľahárne pre ľudí bez domova. Nocľaháreň v mestskej neziskovej organizácii Jazmín v Handlovej funguje od novembra 2017 ako prevencia, aby ľudia bez prístrešia mali kde prespať v zimnom období. V Handlovej sa osvedčila. Minulé dve zimy nocľaháreň poskytla viac ako 700 nocľahov. Od novembra 2017 do februára 2018 spolu poskytla 204 nocľahov. Celú tlačovú správu nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

Tlačová správa Handlová, 1.3.2018 Kam kráča horná Nitra? Aj o tom bolo rokovanie handlovských poslancov

34. zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Handlová v tomto volenom období sa konalo  vo štvrtok 22. februára 2018 s pätnástimi bodmi rokovania. Otvoril ho primátor mesta Rudolf Podoba a trvalo do podvečerných hodín, diskutovali aj obyvatelia. Celú tlačovú správu nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.


 

dnes je: 23.5.2018

meniny má: Želmíra

webygroup

English version
Úvodná stránka