Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Sociálne služby v Handlovej - ANKETA

 

Zapojte sa do ankety, Váš názor je dôležitý !
Sociálne služby v Handlovej -  je ich dosť alebo málo?

 

Vážení Handlovčania,
v roku 2014 bude otvorená prevádzka SENIOR CENTRA na ulici M. Krššákovej, ako komplex sociálnych služieb pre občanov mesta. Úspešný veľký  projekt mesta zásadným spôsobom vstupuje do poskytovaných služieb v sociálnej oblasti. Domov sociálnych služieb, zariadenie pre seniorov, zariadenie opatrovateľskej služby, denný stacionár pre seniorov i občanov s mentálnym postihnutím sú náplňou nového projektu mesta Handlová. Odborný personál pracuje na novej koncepcii poskytovaných sociálnych služieb na území Handlovej, Váš názor je však veľmi dôležitý.

 

Dovoľujeme si Vás požiadať o vyplnenie anonymnej ankety


V ankete nás zaujíma Váš názor na ďalšie poskytovanie sociálnych služieb a návrhy na nové služby, ktoré potrebujete. Výsledky budú zverejnené najneskôr v mesiaci apríl 2013 v Handlovských novinách a na webovej stránke mesta www.handlova.sk .

 

Zapojte sa do konca februára 2013

 

Anketový lístok distribuujú zamestnanci sociálneho oddelenia do vybraných domácností v meste. Anketový lístok, nájdete ho aj vytlačený na zberných miestach, je potrebné odovzdať do štvrtku 28.02.2013 na Mestský úrad v Handlovej (podateľňa), na sociálne oddelenie MsÚ Handlová (so sídlom v DORke na Nádaždyho ulici) alebo v TIK ZOHD, (so sídlom na Ul. SNP, oproti COOP Jednota). Svoj názor môžete tiež vyjadriť elektronicky. Formulár nižšie vyplňte a zašlite emailom na handlova@handlova.sk, predmet správy – Senior anketa. Spôsob vyplnenia: vo formulári jednoducho označte dvojklikom pravým tlačidlom myši, resp. vpíšte. Ďakujeme za váš čas, vyplnenie dotazníka netrvá viac ako 2 minúty.

 

Jednoducho si stiahnite anketový lístok nižšie...

 


 


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka