Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Program podpory - Hoď to tam!

Hoď to tam! V roku 2018 na tému zelené projekty. Máš už v hlave, ako naše mesto môže byť zdravšie, krajšie, upratané a ideu, že všetci triedia odpad? Vypíš, pošli, získaj eurá!

Biely kameň. Foto Gross

Čo je Hoď to tam!

  • Program poskytnutia finančných prostriedkov na podporu aktivít deti a mládeže mesta Handlová. Mesto Handlová podporuje dobré myšlienky a nápady mladých ľudí a vytvára podmienky na ich realizáciu.
  • Primátor mesta na odporúčanie Komisie vzdelávania, práce s deťmi a mládežou pri Mestskom zastupiteľstve mesta Handlová v súlade s Programom rozvoja mesta Handlová na roky 2016-2020 a v súlade so VZN č. 6/2007 o poskytovaní finančných prostriedkov z rozpočtu mesta Handlová vyhlasuje program zameraný na financovanie aktivít detí a mládeže v oblasti ekologickej a environmentálnej výchovy.
  • Cielom programu na rok 2018 je vytvoriť podmienky na podporu a realizáciu environmentálnych aktivít mladých ľudí a zelených projektov na zlepšenie životného prostredia v meste a blízkom okolí.
  • Zdroje - rozpočet mesta Handlová: celková čiastka vyčlenená na program v roku 2018 je 1000 €.
  • Projekty môžu mladí ľudia predkladať priebežne počas roka 2018.
  • Program poskytnutia finančných prostriedkov na podporu aktivít deti a mládeže mesta Handlová na rok 2018 schválilo Mestské zastupiteľstvo mesta Handlová uznesením č. 983 dňa 22.02.2018.

Všetky podrobnosti k programu pre mladých v meste Handlová nájdete spolu s prílohami  v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

Máš v hlave projekt? Klikni na verziu vo word a vypisuj!

 


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka