Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Nahlasovanie protikorupčnej činnosti

Mesto Handlová v súlade s § 11 ods. 8 zákona č. 307/2014 Z. z. o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov vydáva Zásady podávania, preverovania a evidovania podnetov súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti.

Zásady boli schválené primátorom mesta dňa 25.6.2015, nadobudli účinnosť 1.7.2015 a nájdete ich v súbore na stiahnutie po kliknutí sem.

  • Za mesto Handlová (ďalej len „zamestnávateľ“) úlohy zodpovednej osoby podľa § 11 ods. 4 až 7 a § 12 zákona č. 307/2014 Z. z. o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti (ďalej len „zákon“) plní hlavný kontrolór.
  • Hlavný kontrolór plní úlohy zodpovednej osoby podľa § 11 ods. 4 až 7 a § 12 zákona aj vo vzťahu k rozpočtovým a príspevkovým organizáciám zriadených mestom Handlová.

Písomný podnet  zaielajte:
Písomný podnet má byť podaný v uzatvorenej obálke s označením „Neotvárať - do rúk
hlavného kontrolóra“ a je potrebné ho zaslať na adresu:

Mesto Handlová
Námestie baníkov č. 7
972 51 Handlová
 

Elektronický podnet zasielajte:
Podnet elektronickou formou sa podáva na emailovú adresu hlavného kontrolóra:
dana.bedusova@handlova.sk
 


 

dnes je: 24.10.2019

meniny má: Kvetoslava

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka