Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Kontakty a kde nás nájdete

Plaváreň mesta Handlová z dôvodu rekonštrukcie uzavretá

DSCN6303.JPG

Plaváreň mesta Handlová dočasne ukončila svoju činnosť

V stredu 27.decembra 2017 bola z jej dvoch bazénov vypustená voda, vnútorné zariadenie sa postupne odpratáva. Budova bola odovzdaná investorovi a po dvadsiatichdeviatich rokoch sa na plavárni v Handlovej začína jej rekonštrukcia. Obnovy sa dočká tiež priľahlé kúpalisko, ktoré sa v Handlovej snažia sprístupniť verejnosti od roku 1997. Viac si prečítajte aj v tlačovej správe po kliknutí sem.

Mesto Handlová odovzdalo 23.7.2018 investorovi stavebné rozhodnutie a v súčasnosti prebieha na plavárni stavebný ruch. 

PS: Infomácie nižšie nechávame na tejto stránke a veríme, že koncom roka 2018 sa bazény  handlovskej plavárne opäť naplnia. Tešíme sa aj na vonkajšie kúpalisko, kde sa budete môcť okúpať v termálnej vode. V prípade, že budete mať otázky, resp. budete potrebovať informácie týkajúce sa plavárne, prosíme píšte na handlova@handlova.sk a do predmetu správy uveďte Plaváreň Handlová. Ďakujeme.

Vážení návštevníci,

plaváreň mesta Handlová v roku 2008 oslávila 20 rokov svojej existencie, počas ktorej vám všetkým ponúka šport, oddych, regeneráciu a zábavu. Stále sa snažíme naše služby skvalitňovať a veríme, že ak nás navštívite, budete sa k nám vracať. V roku 2010 a nám podarilo získať finačné prostriedky z Nórskeho fiančného mechanizmu, štátneho rozpočtu SR a finačného mechanizmu EHP na projekt: "Rekonštrukcia rozvodov tepla Plavárne mesta s cieľom úspory energie".Viac o projekte sa dočítate po kliknutí sem. Naša plaváreň organizuje zaujímavé podujatia, veríme že Valentín na plavárni vo februári alebo niektoré zo zimných súťaží (Kapriáda a pod.) vás každoročne prilákajú do našich priestorov. Sledujte naše pozvánky na podujatia v oznamoch na hlavnej stránke.Prehľad pozvánok a aktualít nájdete aj po kliknutí sem.
Naše otváracie hodiny si môžete pozrieť tu a cenníky nájdete po kliknutí sem.

Plávanie je športom pre každého. Možno pri ňom relaxovať, schudnúť, ale i nabrať svaly. Všetko závisí od toho, pre akú techniku a intenzitu sa rozhodnete. Plávanie je ideálna činnosť pre ľudí všetkých vekových kategórií a schopností. Môže byť aktívne, vykonávané ako cvičenie alebo len ako zábava, ktorá je pre Handlovčanov dostupná na Plavárni takmer celý rok. Plávanie je zdravá aktivita, ktorú môžete vykonávať po celý život a má blahodárne účinky na Vaše fyzické i duševné zdravie. Ak sa vám páči byť vo vode, tu si prečítajte výhody plávania. Objavte zázračné účinky sauny a prečítajte si všetky výhody pobytu v saune po kliknutí sem!
Dovidenia v niektorom z našich dvoch bazénov (25 m a detský), našich saunách alebo na jednej z vybraných masáží. Plávajte s nami na vlnách krásy!

Kolektív plavárne

 Ilustračný obrázok - budova Plavárne mesta Handlová

  • Kde nás nájdete: Plaváreň mesta Handlová, Ul.1. mája 99, 972 51 Handlová
  • Informácie: Pokladňa : 0918 911 401, plavarenha@mail.t-com.sk

 


 

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka