Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
mesto Handlová
 
 

Hranice volebných okrskov

 Hranice volebných okrskov
pre voľby  primátora Mesta Handlová 19. mája 2007


Pre voľbu primátora tvorí Mesto Handlová jeden jednomandátový volebný obvod

 
1. Základná škola Mierové nám. I., Mierové námestie 27
1 mája 2-10 P, ČSA 2-44 P, Majerníková C, Mierové námestie C , Remata C
Zapisovateľka:  Mgr.  Veronika Rýšová

2. Základná škola Mierové nám. II., Mierové námestie 27
Prievidzská 1-79 N,8-66 P
Zapisovateľka: Viera Hliníkova

3. Základná škola Morovn. cesta I., Morov.cesta 55
Okružná 13-53 N,22-34 P,
Zapisovateľka: Libuša Kňazovičová

4. Základná škola Morovn. cesta II., Morov.cesta 55
Morovnianska cesta 15-53 N, Kvetná C, M. Krššákovej C, M.Vladovej C, M.R.Štefánika C, Savina C, Športová C,Švermova C,
Zapisovateľka: Stanislava Kriváňová

5. Základná škola Morovn. cesta III. Morov.cesta 55
Morovnianska cesta 2,10-64 P,
Zapisovateľka: Renáta Strážovská

6. Základná škola Morovn. cesta IV. Morov.cesta 55
Morovnianska cesta 1-13 N, Okružná 7,11,2-20 P,
Zapisovateľka: Eva Jaššová

7. Združená stredná škola obchodu a služieb, Lipová 8
1.mája 1,7,9,17-35 N,12-58 P, Dimitrovova 21-41 N, 22-24 P Krátka 1-22 C, Lipová C, Poštová 40-52 P, Prievidzská 2-4P Pstuhárska C,
Zapisovateľka: Bibiána Vicianová                       

8. Materská škola Mostná Mostná 47
Mostná C
Zapisovateľka: Jana Grenčíková

9. Základná špeciálna škola Námestie baníkov 20
1.mája 37-101 N,60-102 P, 29.augusta 2-38 P, Dimitrovova 1-19 N 2-20 P 26-28 P, Obrancov mieru C, Poštová 2-18 P Ružová C, Údernícka C,
Zapisovateľka: Mária Bónová

10. HBP, Baňa Handlová Štrajková 1
Fučíkova C, J. Vallu C, Liptovská C, M. Čulena C Náhradné pole C, Šmeralova C, Zápotockého C,
Zapisovateľka: Mgr. Janka Holčeková

11. Dom kultúry Handlová Nám. baníkov 3
29.augusta 40-50 P, Partizánska 1,3,2-10 P, SNP C,
Potočná C, Železničiarska C,
Zapisovateľka: Magdaléna Poliaková 

12. Mestský bytový podnik Handlová Pekárska 16
29.augusta 52-90 P, Banská cesta C , I. Krasku C, Mlynská C,Partizánska 7-59 N,26-40 P, Pekárska C,
Zapisovateľka: Božena Horváthová

13. Gymnázium I. Bellu L. Novomeského 13
Brigádnicka C, Hečkova C, Hlboká C ,Hviezdoslavova C, I.Olbrachta C, J.L.Bellu C, Jánošíková C, Kpt. Nálepku C , L. Novomeského C, Ligetská C, Odbojárov C, Robotnícka C,
Zapisovateľka: Darina Šafáriková

14. CVČ Relax F. Nádaždyho 2
29 .augusta 1-79 N, Duklianska 1-40 C, F.Nádaždyho C, Nám. Baníkov C,
Zapisovateľka: Jana Polakovičová

15. Základná škola Školská Školská 53
Cintorínska C, Gagarina C, Hurbanova C, J. Kráľa C, Jilemnického C, Kremnická C, Kunešovská C, Pionierov C, Ľ. Štúra C, Mládežnícka C, Parková C, Sadová C, S. Chalúpku C, Školská C,
Zapisovateľka: Andrea Horváthová

16. Horný koniec Stará cesta 39
Ciglianska C, Pod Šachtou C, Žiarska C, Stará cesta C
Zapisovateľka: Jana Gatialová

17. Dom kultúry Nová Lehota Nová Lehota
Nová Lehota 1- 164 C,
Zapisovateľka: Lýdia Fáberová         

18. Dom kultúry Morovno Morovno
Morovno C
Zapisovateľka: Iveta Bíliková

Vysvetlivky :

P - do okrsku patria iba párne čísla v danom rozsahu
N - do okrsku patria iba nepárne čísla v rozsahu
C - do okrsku patria všetky čísla v danej ulici


 

dnes je: 17.11.2017

meniny má: Klaudia

webygroup

English version
Úvodná stránka