Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Do práce na bicykli

Do práce na bicykli

Plagát kampane.jpgV týchto dňoch prebieha na Slovensku registrácia do kampane „Do práce na bicykli 2019“, do ktorej sa môžu zapojiť zamestnanci a študenti strených a vysokých škôl. Princíp tejto súťaže je jednoduchý – dochádzať počas mesiaca máj do práce alebo školy na bicykli, čím človek podporí myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej dopravy. Zároveň budú registrovaní zamestnanci a študenti súťažiť o viaceré zaujímavé ceny, podporia svoje mesto v celoslovenskej súťaži samospráv, a najmä, spravia niečo pre svoje zdravie.

Zúčastniť sa kampane je možné prostredníctvom bezplatnej registrácie 2- až 4-členných tímov. Registrácia je možná najneskôr do 5. mája na www.dopracenabicykli.eu/registracia-timu.

Napriek tomu, že súťaž je najmä o bicyklovaní, zapojiť sa môžu aj zamestnanci a študenti, ktorí dochádzajúci do práce alebo školy pešo alebo MHD. Tí budú mať počas mája možnosť zistiť, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky nielen nášho mesta, ale aj celého Slovenska.

Viac informácií nájdete na stránke www.dopracenabicykli.eu.

Facebook titulka 2.jpg


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka