Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Detský a mládežnícky parlament mesta Handlová

Detský a mládežnícky parlament Handlová

Školský rok 2012/2013

Členovia DaMP mesta Handlová 2012/2013

 

Dňa 12. Septembra 2012 sme ukončili činnosť DaMP-u vo volebnom období 2011/2012 a zároveň to bolo prvé zasadnutie vo volebnom období 2012/2013.

Na prvé zasadnutie prijal pozvanie zástupca primátora mesta  Dušan Klas. V úvode zasadnutia sme si vypočuli, aké činnosti DaMP uskutočnil v školskom roku 2011/2012, nasledovne dostala slovo koordinátorka DaMP-u Bc. Veronika Fabianová, ktorá prečítala plány na aktuálne volebné obdobie. Po predstavení nových aj starých členov, nasledovala voľba primátora. „Proti sebe“ sa postavili Lukáš Pieš a Andrea Koželuhová. Lukáš vyhral s  rozdielom 7:2 a stal sa primátorom DaMP-u, neskôr sa svojho postu vzdal a vo voľbách 21.11.2012 bola zvolená nová primátorka Mária Kováčiková zo SOŠ Handlová. Po prvom zasadnutí a rozmýšľaní nad aktivitami, prišla prvá v rámci Dní nezábudiek a to v dňoch od 10. – 13. októbra 2012. V týchto dňoch sedem členov DaMP-u prispelo svojou aktivitou k predaju nezábudok pre Ligu za duševné zdravie. Za tieto tri dni sa spolu vyzbieralo 192,72 € - Ďakujeme. 

Príjemné podujatie pre deti z materských škôl a školských klubov sme nazvali Gaštanko. Zúčastnil sa len školský klub zo ZŠ na  Ulici Školská. Na  súťaž o najkrajší jesenný motív z listov a gaštanov prišlo 28 detí vo veku od 6-12 rokov. Všetci zúčastnení boli odmenení rozvrhom hodín a 8 najkrajších výtvorov bolo odmenených hračkou. Podujatie malo u detí veľký úspech a pani vychovávateľky sa tešia na ďalšiu spoluprácu.
Podujatie Psia Miss Sympatia sa uskutočnilo v spolupráci s Mestským kynologickým klubom Handlová,  v rámci dobrovoľníckeho projektu 72-hodín. Súťaž sa konala spoločne so súťažou agility na cvičisku nad mestským štadiónom. Na tomto podujatí sa okrem dvoch členov DaMP-u, ktorí filmovali celý priebeh a získavali tak zručnosti, ktoré neskôr využijú vo svojej práci, zúčastnili aj deti zo záujmového krúžku Kynológ, ktoré boli za svoju snahu ocenené pamätnými listami a vecnými cenami. Tie poskytol Mestský kynologický klub. Najkrajších psíkov vybrali Rastislav Dobiš a Editka Oslancová.

 1. Miesto – Dominika Chovancová (členka ZÚ Kynológ) a jej pudel Gerin
 2. Miesto – Monika Majerová (členka ZÚ Kynológ) a jej kríženec  Brit
 3. Miesto – Janka Gažovičová (členka DaMP) a jej kríženec  Becki

  Logo Damp mesta Handlová

V tomto školskom roku sú členmi DaMP-u mesta Handlová

a menovacie dekréty si 22.11.2012

z rúk primátora mesta Handlová Rudolfa Podobu prevzali títo žiaci:

 • Mária Kováčiková, SOŠ Handlová, primátorka
 • Lenka Kružlicová,  Gymnázium I. Bellu
 • Diana Sefertová, Gymnázium I. Bellu
 • Dominika Marušková, SOŠ Handlová
 • Andrea Koželuhová, SOŠ Handlová
 • PeterVantech, SOŠ Handlová
 • Alexander Muszela, SOŠ Handlová
 • Stanislav Golský, SOŠ Handlová
 • Kristína Kováčiková, SOŠ Handlová
 • Janka Gažovičová, SOŠ Handlová
 • Marek Včelka, SOSŠ Prievidza

Alexander Muszela a JP, foto JP

 Ak sa chceš s nami spojiť...

Volaj našu Veroniku Fabianovú:0915 250 738 alebo píš na fabianova.cvc@gmail.com

 

Staršie informácie o DAMpe mesta Handlová nájdete

po kliknutí na jednu šipku v pravom dolnom rohu.


 

dnes je: 25.6.2019

meniny má: Olívia, Tadeáš

webygroup

English version
Úvodná stránka