Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Banícka rallye, 22. - 24.6.2018

Banícka rallye 2018 - mototuristická súťaž Handlová

PLAGAT_rallye_2018.jpg

Pozývame na 44. ročník medzinárodnej motoristickej súťaže, Banícka rallye, v dňoch 22. - 24.6.2018, na trase Handlová - Čičmany - Handlová.

Prihlášku zasielajte do 10.6.2018, ale ak chcete súťažiť, kontaktujte nás!

V rámci kalendára celomestských kultúrno-spoločenských podujatí poslanecký zbor mesta Handlová schválil na rok 2018 organizovanie Baníckej rallye 2018. Mototuristické podujatie sa teší mimoriadnemu záujmu verejnosti, o čom svedčia prihlásené posádky nielen zo Slovenska, ale aj európskych krajín. 

Aj vďaka záštite mesta Handlová, nadšencom Autmotoklubu Baník Handlová, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s organizovaním takýchto podujatí a dobrovoľníkov a podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja sa podarilo opäť zorganizovať podujatie, ktoré nachádza svojich priaznivcov na území  mesta. 

Tak ako v minulých ročníkoch, je účelom súťaže pokračovať v tradícii športu, vyskúšať si motoristické zručnosti a vedomosti, propagovať prírodné krásy Slovenska, históriu miest a obcí. V minulom ročníku boli opätovne zrealizované aj aktivity v oblasti dopravnej výchovy mládeže zaradením súťaže Mladý navigátor, ktorá bude súčasťou aj nadchádzajúceho 44. ročníka súťaže.

Propozície nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem

podpora TSK


 

dnes je: 25.6.2018

meniny má: Olívia, Tadeáš

webygroup

English version
Úvodná stránka