Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuálne výzvy

Aktuálne výzvy - prečítajte si

 
svieže nápady = úspešné projekty

Pravidelná aktualizácia výziev prebieha minimálne 2 x v mesiaci. V dokumente nájdete informácie o všetkých v súčasnosti vyhlásených a platných výzvach, otvorených v rámci rôznych schém pomoci (eurofondy, nórske fondy a fondy EHP, švajčiarske fondy, nadačné schémy pomoci, dotačné programy ministerstiev ako aj iné schémy pomoci Európskej komisie, jej orgánov alebo fondov). Prioritne sa zameriavame na výzvy určené pre samosprávy, neziskový sektor a neformálne skupiny, ale nájdete tu aj niektoré výzvy určené pre súkromný sektor. Dokument slúži na orientáciu v možnostiach získania finančných prostriedkov. Obsahuje linky, ktoré vás priamo presmerujú na weby jednotlivých výziev, kde sa dozviete konkrétne informácie.

V prípade záujmu o pomoc pri spracovaní a predložení projektu v rámci konkrétnej výzvy pre neformálne skupiny občanov v partnerstve s mestom Handlová, prosím kontaktujte pracovníkov Ref.reg.rozvoja MsÚ Handlová osobne v budove Mestskej Polície , na II. poschodí alebo na tel.čísle 046/ 3810585 prípadne e-mailoch:

peter.cagan@handlova.sk alebo martin.podoba@handlova.sk 


 

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka