Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Aké bude námestie v Handlovej? - vízia 2009

Aké bude námestie v Handlovej ?

V marci tohto roku  mesto Handlová informovalo o vyhlásení ideovej urbanisticko - architektonickej súťaže návrhov riešenia centrálnej mestskej zóny nášho mesta so zameraním na Námestie baníkov. V snahe nájsť zaujímavé a kvalitné riešenie vyzvalo Mesto Handlová, ako vyhlasovateľ súťaže, k účasti 12 kolektívov, pričom k 15. júnu 2009 - k definitívnemu termínu uzávierky súťaže, prišlo v zalepených obálkach 7 návrhov. (aby bola zabezpečená anonymita súťažiacich počas hodnotenia a tým aj objektívnosť).

 

Odborná porota na svojich hodnotiacich stretnutiach následne vyberie najkvalitnejšie a stanoví poradie ocenených a odmenených návrhov. Verejnosť bude mať možnosť zoznámiť sa s víziami odborníkov - možno budúcou tvárou centra nášho mesta, na verejnej prezentácii spojenej s výstavou, ktorá je predbežne naplánovaná na mesiac september 2009.

O presnom termíne, ako aj výsledkoch súťaže budete informovaní aj na webovej stránke mesta.

Ing. Jozef Čaplár - sekretár súťaže, Mgr. Jana Paulínyová - hovorkyňa mesta
 


 

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka