Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Hasiči Vám skontrolujú stav komínaVytlačiť
 

Preventívne protipožiarne kontroly v objektoch sa vykonávajú najmenej raz za päť rokov.

Počas víkendov od 11. do 20. októbra budú v meste prebiehať preventívne protipožiarne kontroly. Zabezpečovať ich bude Dobrovoľný hasičský zbor Handlová časť Morovno. Členovia kontrolnej skupiny Michal Dobiš, Juraj Vavrík, Štefan Greguš a Dávid Bátora spolu skontrolujú štyristo domov na uliciach: M. Krššákovej, Kvetná, M. Vladovej, Štefánikova, Odbojárov, Hlboká, J.L.Bellu, I. Olbrachta, Hviezdoslavova, Hečková, Brigánická, Novomestského, Kpt. Nálepku, Robotnícka, Ligetská, Jánošíkova, Náhradné pole, Liptovská, SNP, Námestie baníkov, Obrancov miestu a Žiarska.

Súčasťou preventívnych protipožiarnych kontrol je tiež oboznamovanie vlastníkov objektov s požiadavkami na ochranu pred požiarmi a poskytovanie odbornej pomoci. „Ak pri vykonávaní preventívnych protipožiarnych kontrol vzniknú pochybnosti o bezchybnom stave komínov, rozvodov elektrickej energie a plynu z hľadiska protipožiarnej bezpečnosti, kontrolná skupina navrhne, aby mesto požiadalo príslušné orgány o preverenie ich stavu,“ doplnila Jana Grenčíková, referentka požiarnej ochrany na Mestskom úrade v Handlovej.

komin.jpeg


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka