Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Zmena pracovnej doby na MsÚ Handlová !! Z dôvodu vysokých teplôt a prípravy centra mesta na leto.Vytlačiť
 

i_5625975.jpg

Tlačová správa Handlová 10.6.2019

V súvislosti s predpokladanými tropickými teplotami, ktoré majú dosiahnuť počas dňa viac ako 33°C a vyhlásením 1. stupňa výstrahy pred vysokými teplotami Slovenským hydrometeorologickým ústavom budú upravené stránkové dni Mestského úradu v Handlovej od 6.00 h do 14.00 h v termíne od 11.6 do 14.6.2018. Samospráva mesta Handlová ďakuje obyvateľom za pochopenie.

Námestie bude čoskoro pripravené na letné horúčavy

Z dôvodu predchádzania zvyšovania teplôt v centre mesta na Námestí baníkov tento rok samospráva pripravila ovlažovacie zariadenie, portál s vodnou hmlou, ktorý bude nainštalovaný v krátkej dobe. Rozsiahlejšia oprava fontány, ktorá prebieha druhý týždeň, by mala zabezpečovať jej fingovania počas horúcich letných dní a znižovať tak okolitú teplotu. Oprava byť mala byť ukončená do dvoch týždňov. Mesto vyšlo v ústrety obyvateľom osadením 6 ks nových lavičiek, za približne 2000 €, ktoré sú na námestí rozložené tak, aby na ne nesvietilo priame Slnko. Mesto taktiež investovalo 3500 € do prekrytia detského ihriska.

Počas vysokých teplôt  zmeňte pitný režim

Samospráva Handlovej odporúča Handlovčanom, hlavne deťom a ľudom v staršom veku, aby počas vysokých teplôt nevychádzali na priame Slnko, zdržovali sa skôr doma a dodržovali pitný režim.


 
 

dnes je: 19.6.2019

meniny má: Alfréd

webygroup

English version
Úvodná stránka